Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csendes személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csendes személyiségű vagyok, és barátaim sincsenek akkor valószínűleg barátnőm sem lesz soha?

Figyelt kérdés
Pedig szeretnék nagyon. De így lehetetlennek érzem. Változtatni meg nem tudok, meg az hogy nincsenek barátaim az nem annyira zavar, de az hogy nincs egy lány akit szerethetnék az viszont nagyon zavar.
2019. márc. 18. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, légy hangosabb. :)
2019. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

" Változtatni meg nem tudok, "


Kifogás és rinya az egész szöveged. Mindenen lehet változtatni, ha akarsz, van miért és teszel is érte.


Mit teszel azért, hogy legyen valakid? Vagy csak otthon ülsz a négy fal között és malmozol?

Mi az, ami érdekel téged? Klubok, egyéb tanfolyamokra eljárni, ahol ismerkedhetsz? Sportolni? Neten ismerkedni?

2019. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőt két módon lehet szerezni.

Az első, ha bejössz valakinek. Itt sajnos nem úgy van, hogy a legjóképűbbek 10-ből 8-9 lánynak jönnek be, az átlagosak 10-ből 4-5-nek, a csúnyák meg 1-2-nek.

Nem, sajnos a valóság az, hogy a legjóképűbbek 8-9-nek, az átlagosak 0,1-0,005-nek, a csúnyák meg 0,001-nek. Azaz ha nem vagy jóképű, ez a módszer nem fog működni.

A második, hogy valaki megkedvel a személyiséged alapján. Erre akkor van esélyed, ha ilyen helyzetekbe kerülsz vagy magadtól, vagy úgy, hogy teszel érte. Ha introvertált vagy, ráadásul szociális fóbiás is, akkor nehéz lesz.

2019. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

"Változtatni meg nem tudok,"


Akkor elfelejtheted.

2019. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Csak azon múlik hogy hogyan nézel ki .
2019. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Balázs?
2019. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu-n tuti talalsz baratnot :D
2019. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7

ne itt promózd magadat

van egy ilyen mulya pasi a környezetemben, és mindig kedveskednek neki a csajok, mert a pofája helyes, meg van, hogy össze akarják hozni valakivel

a totális balfas-ság, ha ilyen helyzeteket sem használsz ki, meg nem szűröd le az egyértelmű jeleket (szájharapás, hajpiszkálás, csillogó szemek, mosolygás, kedveskedés stb.)

Kezdeményezni konkrétan nem fog egy csaj sem, azt ne várd

szedd össze magad, vagy menj pszichológushoz, ha nem megy egyedül

2019. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Például úgy szerezz csajt, hogy felállsz a kényelmes komfortzónádból, és férfiként viselkedsz a nők előtt. Ez a hogy nézel ki maximum egyéjszakás kalandnál számít bármit is, én sem vagyok egy Adonisz, nincs autóm, mert jogsim elvették sokáig (jogosan) és alja munkakát végeztem tavalyig, mégis tudtam találni magamnak csajt, akkor rövid akár hosszútávon. (Diplomásokat) Azt hogy valaki introvertált nem azt jelenti nincsenek barátai és fél egy nőnél kezdeményezni, fél megszólalni, ez inkább magányosság, amit legalább szakinak jó lenne megnéznie.


Szóval kedves kérdező, az élet nem egy random romantikus film a lejárt klissékel, hogy a zárkózott meg lúzer hapsikat észreveszi egy top csaj, főleg hogy az internet világában egy átlagos hölgyre jónéhány udvarló jut évente. Szóval várhatsz a sült galambra, ami néha bejöhet, de szerintem nagyon megalázó még ma is, ha egy nő kezdeményez teszi meg az első lépést, ezért nem is teszik meg általában. Vagy változtatsz és férfiként tűnsz fel, nem Néma Bobként viselkedsz.

2019. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!