Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőtársaim! Hogyan lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Hogyan lehet egy férfit megtartani?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a figyelemfelkeltéssel nincs problémám, sokszor mégsem sikerül a kezdeti szimpátiából továbblépni, vagy hogy valaki tartósan mellettem maradjon... Mi lehet a titok? Hogyan kell elcsábítani egy férfit? :) Vagy, ha van esetleg egy jó történeted erre, akkor meséld el légy szíves! A nőket kérdezem most.

2019. márc. 18. 15:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írok:

-Eleve olyat válassz akit meg lehet tartani.

-Ne kezdd el a szokásos női játszmát (nehezen kapható, hisztis hülyeség).

-Ne tapadj rá. (ez mindkét nemre igaz)

2019. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem játszmázásra gondolok, hanem tényleg érdekel, hogy mire van szükségük a férfiaknak egy nőtől.

2019. márc. 18. 17:36
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Fifázhat amennyit akar (most Division 2), nem verem ki a balhét, ha elmegy sörözni, darts-ozni, űzheti a hobbiját is. Tehát, amit írt a 49%, engedj neki teret.

Sok nőismerősnél látom azt-akik furcsállták, hogy én "engedem" játszani stb- rengeteg feszültséget gerjeszt, hogy ezek a nők ledegradálják, gyerekesnek tartják a barátjuk, férjük hobbiját, szabadidős tevékenységét, és csakazértsemcsinalhatja.

Plusz legyen hasonló a humorotok, ízlésetek, én is szeretek gépezni például.

2019. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

Már pedig a fő motívumot leírtam. Viccesen, és mint minden viccnek ennek is van valóság alapja. Aki érti, érti, aki nem, nem. Szörnyű, h az emberek csak feketében vagy fehérben gondolkoznak. Hol van itt a játszma? Pont, h nincs. Csak önmagamat adom. Ha nem tetszik vmi, kimondom és úgy is viselkedem ("korbács", "póráz"), ha tetszik akkor meg úgy (fini kaja, kényeztetés). De, nem megyek le csicskába, mert jaj de szerelmes vagyok. Aham, de attól függetlenül ha kell harapós vadmacska vagyok, ha kell doromboló kiscica.

Remélem, most már érthető... :)

2019. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Tehát akkor a te tanácsod az, hogy mindenki legyen TE, vagy mindenki legyen önmaga? Utóbbi esetben nem mindenkinek jön be a macskázás, tőlem pl. erőltetett megjátszás lenne, mert nem olyan vagyok.
2019. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez jó kérdés... Azt mondanám, h mindenki legyen önmaga, de abban benne rejhet a hiba lehetőség. Így inkább úgy fogalmaznék, h hideg fej, meleg szív. Egyensúly. Önismeret, önkontrol. Határok. És kommunikáció.
2019. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szeretek önmagam lenni, ha hibás is vagyok.
2019. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Azt látom. :) Így vagy szerethető. :) Ezért írtam, h önmagát adja mindenki, de, ....

Folyamatosan változunk, változhatunk, az irányát mi szabhatjuk meg. A párkapcsolat megtartásában pedig ez a tudatosság ill. a fejlődés/változás létfontosságú.

2019. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha megdughatja a barátnőidet, garantáltan veled marad.
2019. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az attól függ hány éves. Ha 20 akkor szex szex és szex. Ha 30 akkor szex és sör, ha affelett akkor hitel, gyerek 😃
2019. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!