Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ismeretlenekkel ismerkedni. Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Fiatal egyetemista vagyok, vannak barátaim és a hétköznapok során is csomó emberrel találkozom. Szóval tényleg nem egy magányos, megkeseredett vénasszony vagyok, aki a szobáját sem meri elhagyni. A barátkozással nincsen problémám, sokakkal el tudok beszélgetni, viszont az ismerkedés az már nem ilyen... Ha valaki odajön hozzám beszélgetni, akkor minden oké egészen addig amíg ki nem mondja vagy meg nem érzem, hogy többet szeretne... akkor valami így “bekattan” és onnantól kezdve már kezdem magamat egyre kellemetlenebbül érezni, nem tudom kezelni a szituációt és nem tudom, hogy mégis mit kellene mondanom vagy hogyan kellene viselkednem. Az még rosszabb, ha valaki csak úgy ismeretlenül próbál felszedni pl. leszólít valamilyen nyilvános helyen vagy valamilyen egyetemi programon. Olyankor tényleg csak el akarok onnan tűnni, mert nem tudok mit kezdeni azzal, hogy semmit nem tudunk egymásról, de már rögtön bókol meg el akar hívni ide-oda és így tovább. Hirtelen az sem tudnám eldönteni, hogy nekem szimpatikus-e az illető vagy sem. Egy barátom tanácsára kipróbáltam egy társkeresőt is, de kb. egy hét után fel is hagytam vele, mert egyszerűen annak a gondolatától is kiráz a hideg, hogy elmenjek randizni egy totál ismeretlen emberrel. Nem tudom megmagyarázni, hogy ez miért van vagy mégis mitől félek vagy mi tart vissza, de tényleg nem megy.
2019. márc. 19. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak és kizárólag ismeretlenekkel tudok ismerkedni, ugyanis akivel egyszer megismerkedtem, az onnantól már nem ismeretlen :)

De értem, mire gondolsz. Vedd lazán, ennyi.

2019. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt valami, lelki trauma áll a háttérben. Nálam is hasonló dolog van, bárkit befűzök de randizni menni már kényszer. Sokan imádják a kapcsolat eleji izgalmakat én utálom. Kitapasztalni másik mit szeret mit nem minden téren. Nálam talán az elutasítások, sikertelen randik, tétovázó lányok, vagy hogy akitől reméltem valamit mást választott helyettem, ri... ot normális nőnek néztem....ilyesmik. Röviden a sok csalódás vezetett oda, hogy bizonyos szint felett kellemetlen számomra ismerkedni.Önbizalomhiány? talán valami ilyesmi áll a háttérben.
2019. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!