Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoot és/vagy Tindert használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoot és/vagy Tindert használó nőkhöz szól a kérdésem. Miért csináljátok ezt ezeken az oldalakon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom ezeket a társkeresőket, de rég egyedül vagyok, ezért kipróbáltam. Pár hónapja töltöttem le. Hébe-hóba szokott lenni 1-2 matchem, nem valami sok. De akikkel eddig matcheltem, azokból eddig egy se írt vissza, még csak meg se nézik az üzeneteket. Nem azt várom el, hogy nekem vissza írjon mindenki, csak ha egyszer "beszíveztek", furcsállom hogy soha nem ír vissza senki. Egyszerűen ha ráírok valakire, már tudom előre hogy úgyse kapok választ és nem lepődök meg, akkor lepődnék meg nagyon ha válaszolna egyszer valaki.

A külsőmmel nincs probléma. Szerintem azzal se ahogy rájuk írok. Próbálok a képeik, vagy az adatlapjuk alapján írni valami kreatívan, de amikor valakinek van fent 2 átlagos képe meg semmi leírás az adatlapján, annak nem tudok egy sima "Szia! :)" - nál többet írni. Szerintem nem is gáz elsőre egy sima sziát írni. De lényegtelen, ha valami hosszabbat, kreatívabbat írok, akkor se olvassa el senki sem. Írhatok én sima sziát, csatolhatok motivációs önéletrajzot, kutyát se érdeklem akkor sem. Sokaktól hallom még ezt, hogy a nők nem igazán írnak vissza. Kérdezem én, hogy miért vagytok fent az oldalon, ha egy beszélgetésre nem adtok esélyt? Nem vagyok olyan erkölcsbomba se mint amilyennek most ez az írás alapján tűnök, simán tudok laza lenni és megnevettetni, megmosolyogtatni a másikat a fa..ságaimmal, ugyanakkor tudok értelmesen beszélgetni is, mégis totál sikertelen vagyok, 0%-os eredménnyel ezeken az oldalakon.

Mi alapján döntitek el hogy kinek válaszoltok és kinek hagyjátok figyelmen kívül az üzenetét? Mit néztek meg egy adatlapon?



#Badoo #Tinder #társkereső ismerkedés
2019. márc. 6. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha a külsőddel tényleg nem lenne gond, akkor visszaírnának.
2019. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs gond...
2019. márc. 6. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
nekem ugyanez a szitu az említett oldalakon, és az én külsőmre is azt mondják hogy viszonylag jó. szóval nem vagy vele egyedül hogy mit akarnak itt akkor a nők. de valószínű egonövelés legtöbbnél... F30
2019. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen fent vagyok, akivel matche-elek és ír, annak mindig válaszolok. A Tinderről annyit, hogy ha te most letörlöd az applikációt, akkor ugyanúgy fent maradsz az app-on. :) Tehát lehet, hogy akikkel matcheltél, ők régebben likeoltak, de már nincsenek fent, vagy nem használják.


1-2 match nagyon kevés. Annyira írnék, hogy friss képeket tegyél fel magadról, ne a síelős képeket meg a jet-skis képeket tedd ki, menő, de te nem látszol rajta. Legyen arcos, egész alakos. Egy sima szia elég bőven. Jobb, mint a bemásolt sablon levél.

2019. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4 írja. Döbbentem tapasztaltam, hogy egyszer kíváncsiságból felraktam majd töröltem, és bő 1 év után is lettek azonnal matcheim, mikor újból felraktam.

Akik közben jobbra húztak, ugyanazt tapasztalták, mint te, nem válaszolok, meg sem nézem. Hiszen fent sem volt a telómon, csak nem töröltem a regisztrációt.

2019. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

velem olyan is volt, h jobbra húztam, mert épp tetszett, de mire match lett már nem volt kedvem ilyesmikkel foglalkozni, így hozta az élet, de azért, mert éppen nem foglalkoztat a dolog nem törlöm őt ki

vagy valakivel idő közben jól eldumáltam és nem volt kedvem máshoz

olyan is volt, h unatkoztam, nem akartam senkitől semmit, csak nézegettem kik vannak, összejöttek matchek, írtak is

kb ilyenek miatt nem szoktam visszaírni, de meghagyom őket, mert most miért ne? ha valamikor megint érdekelni fog a dolog és még akár meg is maradt pár beszélgetés, lehet kedvem támad válaszolni, erről szól, nem véletlenül nem vesznek el csakúgy az üzenetek, nem kell mindent azonnal, meg követelőzni, én se szenvedek azon, ha valaki beszélgetés közepén unmatchel, mert megteheti, úgy érezte jónak

ha valaki sportot űz belőle, h csak gyűjtse az embereket, az is mindegy, mert nem tudod meg h épp melyiknek haldoklik a macskája éppen vagy melyik szórakozik csak

nem az ilyen appokra kell bízni az önbizalom kérdését, ne erre alapozz bármilyen sikerességet, a lényeg, hogy ne húzd fel magad, aki komolyan veszi úgyis írni fog

2019. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínű ők jobb kategóriák nőben, mint te férfiban. 150 kilós pasasok is simán közlik ott, hogy velük aztán égvilágon semmi probléma nincs.
2019. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azok nem írnak vissza, akik törölték az appot de a profiljuk fent maradt.

Akik visszaírnak, abban sincs sok köszönet az esetek jelentős részében. 6-7 mondat után, ha át megy a beszélgetés "kihallgatásba" (én kérdezek a csaj meg válaszolgat, de 0 érdeklődés) és már belefájdul a hátam abba, hogy én viszem a beszélgetést, akkor törlöm a francba.

Elég sokan az ilyen típusú nők közül elvárják, hogy pár mondattal nyűgözd le őket a francba, de azon bezzeg megsértődnek, ha azt kéri tőlük az ember, hogy "Légyszi mutass már egy olyan képet, ahol nincs rajtad 2 kg vakolat és nem mobilos alkalmazással simítottad ki a fejedet".:D Tisztelet a nagybetűs kivételeknek.

2019. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kérdés óta eltelt pár év,de a helyzet ugyan az :D Egyezés után semmi válasz. Kérdem én: Véletlenül jelöltél? Nem probléma csak írd le. Semmi válasz!(de olvasta) Egyébként manapság az a menő ezeken az oldalakon,hogy "nem vagyok előfizető írj instán"=likevadász szarházi az összes.Mert erre élveznek,hogy minél több követőjük legyen,de persze ott sem fognak válaszolni SOHA!
2021. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!