Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok többsége szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok többsége szerint jól nézek ki, de csendes vagyok akkor lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés

Szerintetek is nagy szerencsének kell lennie ahhoz hogy nekem legyen barátnőm?

Csak neten próbálkozom.


2019. márc. 19. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

sajnos ez esetben nem lehet barátnőd soha :/ egyedül kell meghalnod ez a végzeted. komolyan mondom minden nap felteszik vagy tízszer az alábbi kérdéseket:

1. 15 centis pénisszel sose lehet barátnőm?

2. ha csendesebb típus vagyok akkor szűzen kell meghalnom?

mi értelme ezeknek a kérdéseknek áruld már el?

2019. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor, ha olyan csendeske csajszikával ismerkedsz, amilyen te vagy. Számomra a nagyon csendes emberek azért nem annyira nagyon megbízhatóak, meg kellene tanulnod valamennyire kommunikálnod, vannak erre jó képzések is.
2019. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Lehetni mér nem lehetne.


(De tényleg nálatok betegség kiírni ezeket napi 100X)

"csendes vagyok akkor lehet így barátnőm?" Keress rá erre van 10.000 ilyen kérdés legalább. Nem értem mér kell szándékosan teleoffolni az egész fórumot ezekkel.

2019. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2019. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik! Egyébként meg olvass vissza, naponta ötször kérdezik meg ugyanezt.
2019. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

"Csak neten próbálkozom"


Nos, ott nem számít ha szót sem szólsz, csak az ujjaid pörögjenek. Legalábbis az első skype-olásig, mert ott már ciki, ha kuka vagy...

2019. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A csendes nem azt jelenti, híg, hogy meg se szólal és nem is beszélget semmiről.. Edesfaxom

Nyugi kérdező, lesz csajod. Az én pasim se egy szószátyár, de ha szükséges akkor beszél. Amúgy is a sok felesleges dumától kivagyok,szóval én örülök neki, hogy nem fecseg egész nap :)

2019. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%

Amíg te magad másképp gondolod, lehet de nem hosszútávon és sok féltékenység lesz.

Tedd rendbe magadat, utána gondolkodj párkapcsolaton.

2019. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Először is ne hazudj! Én nem állítok ilyen fszságokat mégis szinte bárkit felszedek, megdugok, amiről te csak álmodozol!

Nem nézel te ki jól! Ha kinéznél valahogyan akkor nem itt sírnál hanem egyfolytában zsibbadna a tököd a nőidtől!

2019. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lehet a pakliban hogy váltójában nem nézel kk jól 😀👍🏻
2019. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!