Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak olyan nővel jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak olyan nővel jönnek össze csak hosszútávra, akinek nincsen önbizalma?

Figyelt kérdés
Azt szeretik, ha a lány csúnyának gondolja magát, mert akkor legalább nem fogja őt elhagyni, nem lép félre? Hátrány, ha egy nőnek van egy egészséges önbizalma?
2019. márc. 19. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A csúnya nőnek is lehet egészséges önbizalma, hiszen miért is gondolná magát csúnyának?

Ráadásul attól,hogy nem egy világszép lehet okos, talpraesett, csinos, vonzó nő, ami adhat Neki elég önbizalmat. Főleg ha a párja is erősíti ebben.


Nem hinném,hogy a pasik azt szeretik amit írsz, miért is lenne fontos számukra,hogy a nő csúnya és önbizalomhiányos legyen? Attól még félreléphet, hiszen nincs csúnya nő, ismered a mondást...

2019. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális önbizalommal könnyebb működtetni a kapcsolatot, mint anélkül. Azért az is fárasztó amikor a másiknak folyton tuningolni kell a másik fél önbizalmát, mert anélkül nincs pl. felszabadult nemi élet.
2019. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően inkább rontó tényező, ha valakinek betegesen nincs önbizalma, és nem, nem szeretném, hogy egy lány csúnyának gondolja magát. Egyébként amint leírsz az elég beteges és maximum a félelmebeteg idióták gondolják így akiknek még egy barátnőjük sem volt.
2019. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez butaság. Van önbizalmam, a pasik szeretik.
2019. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket én nem nevezném férfiaknak.
2019. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egyáltalán nem így vettem észre.
2019. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávú kapcsolat sosem fog olyannal működni akinek nincs önbizalma. Ebből lesz a féltékenykedés, a veszekedés, a kisajátítás. Akinek van egy kis esze az hosszú távra csak egészséges lelkű és önbizalmú emberrel kezd. Szerintem azok a férfiak akik alkalmasak komoly kapcsolatra olyan nőt keresnek akinek szintén van önbizalma. Amellett, hogy persze ezerszer vonzóbb. A körülöttem lévő férfiak mindig azokat a nőket nézik meg kinézettől függetlenül és azok tetszenek nekik akiken látszik, hogy magabiztosak.
2019. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Baromság, nekem volt olyan barátnőm, akinek nem volt önbizalma, olyan hisztérikusan féltékeny volt, hogy szakítottam vele 1 hónap után...a szex sem nagyon jó az ilyen lányokkal, mert nem szeretik a saját testüket.
2019. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak olyan nő van, akinek nincs önbizalma és nagy a pofája? Csak mert a kérdésből nekem sikít, hogy az önbizalom ezt takarja. Hiszen az életbe semmi baja nem volt azzal szerintem senkinek, ha valakinek van önbizalma (az a fajta ami önismeretből fakad).

32/f

2019. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!