Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyas valaki tetszik, akinek barátnője van, akkor ne is gondoljak arra, hogy szakíthatnak, ugye?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok a sráccal és nem akarok kettőjük közé állni, a lánnyal nem is szoktam találkozni, csak egyszerűen így érzek.

2019. márc. 19. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Reménykedhetsz, de én a helyedben nem tennék semmit mivel nem tisztességes dolog két ember kapcsolatába beleszólni. Inkább felejtsd el.
2019. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha úgy látod, hogy van esélyed, akkor hajrá. Akit vinni lehet, azt vinni is fogják. Ha a kapcsolatok rendben van, akkor hiába próbálkozol. Ha nincs rendben, akkor ha nem is te, de már férfi fogja elvinni. Nekem eddig minden pasimnak volt barátnője vagy menyasszonya, mielőtt összejöttünk. Én szeretem, izgi.
2019. márc. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Pff :D


A kommentek is "jók".


Kérdező, csatlakozz be harmadiknak, ha mindkettőjükkel olyan jóban vagy.

2019. márc. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha olyas valaki tetszik,akinek van barátnője,akkor szerintem hagyd békén és keress olyaS valakit akinek nem sz*rsz bele a kapcsolatába. Ha a srác nem közeledik feléd egyértelmű szándékkal,akkor miért akarsz ráhajtani? Vagy esetleg már tett egyértelmű utalásokat arra vonatkozóan,hogy leakar cserélni a barátnőjére? Vagy csak jóban vagy vele és többet képzelsz a dologba,mint amennyi valójában van .
2019. márc. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd a fenébe, ha le tudod csapni a barátnője kezéről ( még ha nem is szarkavarassal teszed hanem az erzeseid kimutatasaval) akkor sosem lehetnél igazán nyugodt, hiszen tudnád, hogy nem nehéz neki cserét végrehajtani, ha pedig nem mész vele semmire akkor csak te fogod rosszul érezni magad. Hülyeség az, hogy akot vinni lehet vidd.. azt majd tőled is ugyanúgy viszik, és sajnos senki nem fog szánni amiert nem számitottal ra. Lehet van kivétel (sőt biztos) de én nem lennék 100%ig biztos a partneremben hogy ha azután lép ki a kapcsolatából és lesz velem, hogy megtudja mot érzek.(hiszen akkor a kapcsolat nem volt jó, mégis kevés volt ahhoz hogy tokos legyen es kilepjen)
2019. márc. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd a dolgot, szerintem reménykedned sem kellene. Ha van baratbője, jó a kapcsoltuk, nem panaszkodik róla, nem tesz irányodba semmilyen jelzést, akkor, ha nem is örökké, de lehet évekig együtt lesznek, akkor évekig szeretnél reménykedni? Felesleges. Ráadásul ha szakítanának se lenne biztos, hogy összejönne veled, vagyhogy tetszel neki egyáltalán. Ismerkedj msáokkal, éld az életed és jön aminek jönnie kell, ne várj! :)
2019. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Maradj vele jóban. Ha véletlenül szétmennek, akkor majd utána mozdulj ra(nyilván nem azonnal)
2019. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Úgyis közéjük fogsz állni, nem fogod kibírni.
2019. márc. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok semmilyen hármast, egyikünk sem olyan, tudom, ezt nehéz elképzelni...

Közéjük sem állok, megbírom állni

2019. márc. 21. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Én akkor se jönnék össze a barátom párjával, ha szakítanának. Mi ez, vámpírnaplók?
2019. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!