Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány, aki tetszik nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, aki tetszik nekem, folyamatosan jeleket ad, flörtöl velem, pedig van barátja. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

A lány, akit a vendéglátásban ismertem meg, mivel ott dolgozom, 4 évvel idősebb nálam (23). Az első párbeszédünk az volt, hogy szolgáltam ki a pultnál, mondta, hogy mit kér inni, erre én: ,,De mély hangod van, szinkronszínész vagy?". Aztán kiderítettem a nevét és bejelöltem a facebookon. Ő is a vendéglátásban dolgozik, kevesebb szerencsével, mint én. Nekem nagyon rendes, neki rémes főnökei vannak. Ez is egy jó téma köztünk.

Szögezzük le, hogy van barátja. Nekem a következőt mondta: ,,Nem vagyok valami hű de szerelmes belé...". Sokat beszéltünk facebookon. Amikor személyesen találkoztunk, mindenen nevetett vagy mosolygott, amit mondtam. Érdeklődést mutat irántam. Legutóbb már három napja nem írt, azt hittem nem vevő rám és egyszer csak rám írt, hogy az egyik barátnőjével ül a sörözőben, menjek le, találkozzunk. Lementem és nagyon jó este volt. Meglepőén közel kerültünk. Fogdosott, simogatott, ölelgetett, csiklandozott, ütögetett stb. Ivott, de nem volt részeg. Ez így ment, míg meg nem jelent a barátja. Aztán az udvaron egy padnak támaszkodva, álltam a lány mellett, másik oldalán a barátja. És a zsebembe dugta a kezét, csiklandozta a tenyeremet, összekulcsolta a kezét a kezemmel.

Voltam bent nála a munkahelyén is látogatóban. Ittam három kólát, és amikor indultam, nem engedte, hogy kifizessem a számlámat.

Viszont, ami miatt írok, az az, hogy tegnap volt a születésnapom, és nem írt, nem köszöntött fel, pedig tudta, hogy születésnapom lesz/van és a facebook is jelzi. Most emiatt nem fogok kiborulni de nagyon rosszul esik és bizonytalan vagyok, az amúgy is lehetetlen helyzet miatt.

A kedvenc mondatom tőle ,,imádlak haver".Haver. Ch...


Nem tudom merjek e kezdeményezni vagy inkább felejtsem el. Esetleg várjam meg, amíg véget ér a párkapcsolata? Beszéljek vele erről a dologról? Hívjam el valahova és mondjam meg, hogy kettesben szeretnék vele? Mert engem nagyon idegesít, hogy a kis hercege mindenhol megjelenik.

Amúgy ő bak és halak, ha valakit érdekel. Horoszkóp alapján stimmelünk.

Mindenesetre, annyit írnék neki, hogy ,,kössz a köszöntést". De lehet megbántanám vele...


Remélem ti tudtok valami okos tanáccsal szolgálni.



2019. márc. 11. 02:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon naiv és sebezhető, tapasztalatlan lehetsz, ő meg manipulál(t) érzelmileg, mert látja ezt rajtad.
2019. márc. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Biztos tetszel neki, ez egyértelmű.

Szerintem próbálkozz nyugodtan, aztán, ha nemet mond, így jártál. Jobb tiszta vizet önteni a pohárba. Ha csak játszik veled, és nem akar semmit, az is ki fog derülni.

De őszintén szólva nem hiszem, hogy ne akarna semmit. Legfeljebb bizonytalan, mert fiatal vagy, de vonzódik hozzád. Hogy komolyat akar e vagy csak szexet, ezt nem tudom.

2019. márc. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy csomó fiú megvolt már neki, nekem még sosem volt barátnőm. Nem tudom, hogy csak szexet akar e, de ha ez így lenne, nem értem miért velem, 0 tapasztalattal...
2019. márc. 11. 03:23
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert izgi neki a szűz fiú, kihívás. Valószínű akkor, hogy csak szexet akar, és lehet, hogy csak egyszer. Legyél óvatos.
2019. márc. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Csak játszik veled.
2019. márc. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Megint egy hülye liba,aki jòl befont a hâlójâba.
2019. márc. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha van barátja és így viselkedik veled akkor vagy nem jelentesz többet havernál vagy egy gerinctelen aki kitekintget a kapcsolatából ahelyett, hogy megmondaná a barátjának mi a helyzet. Ha összejönne vele ezt idővel eljátszhatja veled is.

Szerintem kérdezd meg a pasiját ha már ennyire mászik rád a nője hármasban megcsináljátok-e?

2019. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Manipulál
2019. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Van barátja és így viselkedik veled? Szerinted ez normális dolog? :) Nagyot csalódnék ebben a lányban a helyedben.

Egyetértek az előző válaszokkal, elég durván játszik veled és sajnos nem veszed észre.

2019. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Elég egyértelmű a dolog, ahogy előttem már leírták. Viszont a javadra is fordíthatod a szituációt, használd ki a lehetőséget és lépj tovább.
2019. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!