Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is szomorúak lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szomorúak lennétek akkor ha még ennyi idősen sem volt még barátnőd?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és nem volt még. Mostanában nagyon szomorú tudok lenni emiatt.

Igazából én csak egy lányra vágynék akit szerethetek, és boldogok lehetünk együtt. Engem nem zavarna az ha csak egy barátnőm lenne összesen, de ő örökre:)


Ti szerintetek van olyan hogy valakinek sosem jön össze párkapcsolat? Én sokszor ezt érzem, hogy nekem sose fog összejönni.


2019. márc. 21. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és 23 évesen volt először párkapcsolatom.

Most 28 évesen boldog házasságban élek.

A világon semmiről nem maradtam le.

Eskü nem értem, minek ezt túldramatizálni, épp csak felnőttél, előtted az élet. :)

2019. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szomorú lennék, de ne add fel. Én még később vesztettem el a szüzességem, szal nem maradtál le semmiről :)
2019. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21 évesen szerintem még nagyon korai kijelentened hogy neked sose lesz senkid. Én nő vagyok ugyan, de 22 voltam mikor komoly kapcsolatom lett, előtte nem volt senkim. Azóta eltelt 5 év. Nyáron házasodunk. Szóval még nagyon fiatal vagy ahhoz hogy így leírd magad.
2019. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is 23 voltam, mikor eloszor baratom lett. 22eves koromig nem is randiztam senkivel, se csok, se kezfogas, semmi. A parkapcsolataim kozott is volt 2 ev, mig ujra jott valaki. Lassan 29 leszek es 4nappal a szulinapom elott ferjhez megyek :-) szoval ne bankodj, bar en is szomoru voltam, de lasd, nincs ok aggodalomra. Csak elvezd az eletet, a fiatalsagod, utazz, tervezz, elvezd a tavaszt, csak lazan, es meglasd, rad talal a szerelem.
2019. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csávóként írom, hogy full szar érzés volt, de sok kudarc, tapasztalat után 22 évesen kezdtek jönni a nők, nem fog csak úgy a sült galamb a szádba repülni, ezt is meg kell tanulni, mint minden mást.
2019. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak lennék, hanem vagyok.


Régen még azt hittem mindenkinek van, vagy lesz párja. Pár éven belül beláttam, hogy én sohasem tapasztalhatom meg a párkapcsolatot.

29F

2019. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel egyébként sincs arra időm hogy egy másik emberrel foglalkozzak.
2019. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok. Ennyi idősen sem volt még barátnőm. Szomorú vagyok.


Lehetne most küldeni a kozsói szeretetet és motivációt, csak nincs miért... ahogy eddig észleltem ismerősi körömben, akik 21-22 éves korukig nem szereztek barátnőt sose, azok még mindig egyedül vannak 25-27 éves korukban is.

2019. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!