Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves pasi vok, nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves pasi vok, nem volt barátnőm ( átlag kinézetem, személyiségem, anyagi helyzetem miatt valszeg), ezért elég sokat gondolkodok öngyilkosságon! Ti megtennétek (öngyilkosság), ha míndíg szomorúak lennétek, és nem látnátok esélyt a kiútra?

Figyelt kérdés
Tömören: Elegem van a sok csalódásból.........

2013. febr. 7. 23:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Eddig nem tettem meg, ezután sem fogom. Ahogy jött egy kis jobb időszak, abba kapaszkodtam és kihúztam magam a szarból.
2013. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 fospuska ***** válasza:
100%
ezért...? sose. de ha eszedbe jutott egyáltalán,akkor a fejben van a baj,nem a kinézettel meg az anyagiakkal.
2013. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy hülyeség lenne, ilyesmire kár gondolnod. Legyél kicsit pozitívabb, és a "saját súlycsoportoddal" ismerkedj.
2013. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
NE tedd! Lehet, h egy nap, egy hét, egy hónap múlva boldog leszel...Ha megteszed, soha nem derül ki.
2013. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
"Ti megtennétek (öngyilkosság), ha míndíg szomorúak lennétek, és nem látnátok esélyt a kiútra?" - soha. Ilyenre ne is gondolj, meg ne is vetemedj főleg pár hülye ribi miatt. Vannak nálad sokkal rosszabb helyzetben is. Ha mindenki öngyi lenne pár idióta luvnya miatt, hétfőn reggel is lenne ülőhely a metrón.
2013. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik a kajáravalót is alig tudják félretenni, te meg azért akarsz öngyilkos lenni, mert szingli vagy... Bumm. Mindenből van kiút. Az anyagi helyzetednek semmi köze ahhoz, hogy mennyire vagy sikeres a - normális - lányoknál. Mutass képet. 19/L
2013. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
A problemadbol es azonositodbol arra tippelek, hogy egy elkenyeztetett egyke, vagy legkisebb gyerek vagy a csaladban. Jol piicsan kene rugni, hogy talalj jobb szorakozast, mint idegenek szanalmaban halaszgatni...
2013. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Meg ne tedd!Egy életed van és azt nem szabad elhajítanod!Voltam csúnyácska kamaszlány,voltam kiûzve az éjszakába(családi körûlmények miatt),voltam egyedûl védtelenûl idegen városban,DE! akármilyen rohadt fájdalmas és nehéz volt soha nem akartam meghalni.Ne akarj te sem!Inkább keress valamit amitõl kilábalsz ebbõl az állapotból:).Fiatal vagy,elõtted van még sok sok év és még egyenesbe jöhetsz!Sok szerencsét!
2013. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
oké,mindjárt küldök képet
2013. febr. 7. 23:37
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Persze! És akkor nekünk "többi pasinak sokkal több jó csaj fog maradni"!

Tedd csak meg! Ha ennyi eszed van!

2013. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!