Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire szexközpontú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szexközpontú minden nő?

Figyelt kérdés

Mindenkinek csak a szex nem értem.... Fél évet nem tudnak várni vele meg minden nő heti egynél többet akar szexelni.

Pedig szerintem sokkal fontosabb a lelki kapcsolat, szex meg szerintem is tök fárasztó dolog..


2019. márc. 25. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szex jó, ennyire egyszerű. Mindenkinek más a libidoja. Nekem napi kettő, másnak heti kettő kell.

Olyan nőt keress, akinek akkora az igénye mint a tiéd

2019. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezert meg a 65 eves anyam is kirohogne.
2019. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Kamu:)))
2019. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu valóban nem nagy az étvágyam ez igaz, van egy gátlás bennem vagy valahogy nem okoz olyan kielégülést, lehet velem van a hiba és nekem kéne szexológushoz mennem nem tudom
2019. márc. 25. 08:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a szexet,főleg,ha szeretem akivel vagyok,és ért is hozzá.Próbálj olyan lányt keresni,aki hasonlóan viszonyul hozzá,mint te.
2019. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Én sem vagyok szex központú, de a "fél évet várni" vele, az már kicsit sok. :)
2019. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem szexközpontúság, hanem egy egészséges párkapcsolat velejárója.

Ideje felkeresned egy szakembert. A lelki kapcsolat szép, de az barátság is lehet. Lehet, hogy aszexuális vagy.

2019. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Én meg ha kipihent vagyok, akár napi 10-et is bevállalok. Van nő, aki ezt nem bírja. Szerencsére a párommal úgy tűnik, klappolnak az igények. Ez korábban nagy probléma volt az előző kapcsolatomban pl.

Nem a nőkkel van baj, neked van gondod a szexualitással. Lehet csak halvérű vagy, lehet vallásos neveltetés, vagy annyira tesztoszteron hiányod van, hogy azért. Bármi is az oka, ezért ne a nőket okold. Nem kell túlromantizálni a szexet meg a kapcsolatot, mert igenis egy rendes párkapcsolat/házasság 1/3-ad része legalább a jó szex. Ha ez nincs meg, cseszheted.

2019. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem inkább a pasik azok, meg úgy is tapasztaltam..

Nem tudom te melyik bolygón élsz, hogy így épp a nōkre szegezed a kérdést.

Én sosem nyúztam a pasim, hogy jöjjön már végre szexelni. Inkább fordítva szokott ez történni.

2019. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő? Kikérem magamnak. De most komolyan, szerintem ez vicc, ilyen férfi nincs, aki nem állandóan dugna.
2019. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!