Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért gyakoribb a megcsalások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért gyakoribb a megcsalások, egyéjszakás kalandok, elhagyások száma a mai világban, mert egy ösztönös szexközpontú társadalomban élünk, ahol az érzelem háttérben van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 00:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Részben sajnos igen.
2013. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert inkább a másik kinézetét, nemiségét, szexualitását szeretjük és nem a lelkét, aranyosságát, kedvességét stb
2013. ápr. 16. 00:44
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egy egészséges ember egyszerre nézi mindet, amit felsoroltál.
2013. ápr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 intrepid ***** válasza:
44%
Én nagyon szeretem a kedves, okos, aranyos hölgyeket, de ágybabújni a szexi csinoskákkal szeretek.
2013. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

szerinted régebben nem voltak megcsalások? mondjuk nagyanyáink, dédszüleink, vagy még távolabbi felmenőinknél? óóó, dehogynem. kifejezetten imádom a "bezzeg az én koromban" kezdetű okfejtéseket, mikor az a kor sem volt igazán különb a mostaninál. szóval a megcsalás úgy gondolom, nem századfüggő.

annyi történt, hogy sokkal nagyobb teret kapott az egyén, kevésbé van már beszorítva a különböző vallási szabályok, társadalmi konvenciók közé, ezért jobban teret mer engedni a vágyainak...amik valljuk be, tök természetes dolgok. Egyébként még mindig nem gondolnám, hogy az érzelmek háttérbe kerültek, mert még mindig ferde szemmel néz a többség a egyéjszakásokra/szexuális kalandokra. ezt jó mélyen belénk nevelték a hosszú évszázadok során. szerencsére vannak, akik kíváncsibbak, és mernek szakítani a hagyományokkal. ezeket mindenki a saját kárára/javára tanulja meg, akinek ez nem tetszik, hát ne vegyen részt benne. ő is szabadon választhat. megválaszthatja, hogy neki ez az életvitel, ezek a cselekedet nem férnek bele. úgy, ahogy az is választ, aki elmegy egy jót kefélni valakivel buli után. csak hagyjuk élni a másikat mellettünk.

23L

2013. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

# 4


És mi van a kedves, okos, aranyos, szexi csinoska lányokkal?

2013. ápr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-ös

Voltak megcsalások. De messze nem ennyire. Sokkal maradibbak voltak az emberek. Sokkal erősebb volt a vallás, ami visszatartó erő volt. Mert belenevelték az emberekbe, hogy ha megcsalod a párod, meg csak úgy szexelsz, akkor pokolra fogsz jutni. És akkoriba nagyon erős volt a vallás manipulációs hatása. Meg a neveltetés is szigorúbb volt. Illetve, ami nagy különbség volt még az az hogy messze nem jött mindenhol a szex a tv-ből újságokból, mindenhol, hanem nagyon keményen el volt nyomva. Most ezeknek a hangsúlyozásával, a legősibb ösztönt erősítjük, ami eddig tudat alatt volt, el volt nyomva az pedig a szaporodási ösztön.

2013. ápr. 16. 00:57
 8/16 anonim ***** válasza:

tény, hogy kevésbé volt elérhető a szex, de hidd el, megoldották. és most ne csak tipikusan a falun élő kisemberekben gondolkodj, mert ott nyilván sokkal-sokkal kevesebb volt erre a példa, mert ott a vallási szabályok tetejébe még a közösség is megbélyegezte. hanem a városokat, amik ugye általában mindig fejlettebbek a vidéki környezeteknél. na, ott is aztán ugyanúgy megvolt az élet, mint ahogy most is.

az meg, hogy a vallás mennyire befolyásolta a szexualitást és hogy az mennyire volt egészséges...nem is akarok belekezdeni, mert a sok önjelölt próféta kitiltatna az oldalról, ha leírnám mit gondolok erről.

23L

2013. ápr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as

Nagyim mesélte, hogy az egyetemen volt egy lány aki csak úgy szexelt egy fiúval és minden lány csodálkozott, hogy tudott ilyet tenni meg milyen undorító stb :D

2013. ápr. 16. 01:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Evvan, mindenki megy a farka meg a lyuka után ösztönösen, mint a macskák tavasszal, nekem aztán nyolc, amíg engem kihagynak belőle, meg nem mellettem kúrnak félre. Én ebből a szempontból megmaradok régivágású gyereknek. 23/F
2013. ápr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!