Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan alacsony vagy csúnya férfi aki humoros okos kedves illedelmesen az mennyire válogathat a nagyon csinos nők között? Mekkora a jelentkező rájuk?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha még anyagilag is jól áll, akkor válogathat. Amúgy mi az, hogy alacsony? 143 centi?
2019. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
De miért a nagyon csinos nők között akar válogatni? Főleg ha csúnya? Egy csúnya nő sem válogathat a jó pasik között, csendben jegyzem meg. Még egy átlagos sem igazán. Az alacsonyság mit jelent? Exem 165 centi magas, mindig voltak női, bár arra azért odafigyelt hogy az alacsony lányok között válogasson. Tesóm 170, felesége majdnem 10 centivel magasabb, modell alkat 3 gyerek után is. De rengeteg alacsony és csúnya pasi van egyedül is gondolom, azok sírnak itt. Azért sokat segített az általam említett alacsony férfiak esetében, hogy egyik sem egy felszínes phöts, az emberi értékeket keresték és nekik is van bőven. (nem a megjátszható emberi értékekről beszélek pl "kedves", "illedelmes" hanem valódi emberi értékekről, például önzetlenül segít másokon, és tényleg udvarias a takarítóval és a pincérrel is.)
2019. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki...
2019. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Semennyire se válogathat.

A magas, helyes pasik közt is van sok humoros, okos, kedves és illedelmes.

Erről meg tessék már leszokni, hogy azt hiszed, hogy a kedvesség vagy udvariasság külön érték. Nem az!

2019. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Háát annyira nem válogathat,főleg a nagyon csinos nők között. Bár fene tudja neked mi a nagyon csinos nő. Lehet neked ami nagyon csinos másnak nem az. Azt sem értem,hogy ilyen paraméterekkel miért ilyen magas a léc?

Eleve az ,ha egy férfi alacsony nagy hátrány,persze lehet neked a 170cm az alacsony, én ilyen extrémebbre gondolok,mint 160-165cm és ezek alatt.Az már elég hátrányos,de rengeteg alacsony nő van szóval ott bőven van esélyed.

2019. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Mi honnan kéne tudnunk ezt? Te majd megmondod nekünk. Neked mik a tapasztalataid nōkkel?
2019. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Tudod, engem pont nem izgat a külső. Nem csak úgy ontom a tinibölcsességet, tényleg így van.


Engem a személyiség izgat - ha kedves vagy, jófej, jó a humorod, akkor simán leveszel a lábamról.


És nem is vagyok csúnya nő, mások szerint igazán szép vagyok.


Nekem ugyan van párom, de nyilván nem vagyok egy különleges kis hópehely, nyilván több olyan nő is van mint én.

2019. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Semennyire...

N27

2019. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Válogathat kényére kedvére, az viszont más kérdés, hogy 100%-os sikertelenségi rátája lesz, az önként jelentkezők száma pedig kereken 0%-os!
2019. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

En 184cm vagyok, bringazok, orchideat termesztek, jarom a termeszetet, 3 idegen nyelven beszelek, evekig uzemeltettem vallalkozast Azsiaban.


Es meg en sem talalok csinos gyermektelen not.... Bizony :)

Sem itthon, sem kulfoldon.


Akkor te hogy?

2019. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!