Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezhet, hogy egy férfi túl magas sok nő számára és ezért utasítják el?

Figyelt kérdés

196 cm vagyok és úgy érzem viszonylag sok elutasítás jön a magasságom miatt, főleg 170 cm alatti nőktől. Nem azt mondom, hogy minden alacsony nő elutasít, mert voltam már tőlem 40 centivel alacsonyabbal is és volt pár alacsony nő az életemben, de azért mintha viszonylag sokszor fordulna elő a probléma. Létezik olyan férfi magasság, ami a létező legtöbb nőnek megfelel? Néha már azt kívánom bár csak 5-10 centivel alacsonyabb lennék.


Én nem nézem úgy a nők magasságát, hogy csak amiatt ne érdekelne egy nekem tetsző csinos nő, mert túl alacsony. Ha csak ezen múlna és lehetne választani, akkor előbb lenne 180 centis barátnőm, mint 160 centis, de mivel még ezer más faktor is számít ismerkedéskor, ezért volt is már pl. 160 centis barátnőm is.


28/F



2019. márc. 20. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezek szerint, igen létezik, mint ahogy te is létezel, és leírtad a tapasztalatodat.


Az én 159 centimhez túl magas lennél. Ezért választottam páromul egy 172 centis férfit.


Próbálkozz esetleg a kosaras vagy modell csajoknál. De hátha az átlag lányok között is van olyan 175-180 centis csaj, akit a magasságod nem zavar.


Kitartást kívánok és soha ne add fel. :)

2019. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azert ez sokkal kevesbe lenyeges mintha mondjuk alacsony lennel. Bar a nagyon magas emberek egy reszenel sokszor van gerincferdules, gorbe hat stb a gyors noves miatt, de ferfiaknal meg ez se olyan szornyu... pont a minap lattam a metron egy 190+ sracot, a tartasa nem volt a legszebb de olyan ferfias, "megtermett":D volt, bejott.

Szoval sztem ez egy huszadrangu dolog, ne ebben keresd a sikertelensegek okat.

2019. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 170 centi magas vagyok, és hihetetlenül vonzanak a 2 méterhez közelítő férfiak. Szeretem a magas embereket, lenyűgöznek. :)

Viszont nem találkoztam sok ilyen mentalitású lánnyal, a legtöbb pár testmagassága között nincs nagy különbség.

Szóval igen, indulhatsz emiatt hátránnyal, de ne add fel!

2019. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem utasítanék el senkit. Ha valaki nem szimpatikus, azt nem a magassága teszi.
2019. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
biztos van olyan lány aki kellemetlenül érzi magát egy ekkora sráccal, de őszintén szerintem csak egy maroknyi lányról beszélünk. Viszont megnyílik egy kapu és a magasabb lányok (175+) bomlani fognak utánad, akik alapból húzzák a szájukat az átlag magasságra
2019. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a kb 165 centimmel kifejezetten a 190 feletti pasikra bukom
2019. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a 173 centimmel pusztán a magassága miatt nem utasítanék el egy 196 centis férfit.
2019. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem 180 cm felett már taszít egy férfi magassága. Én 162 cm magas vagyok. Persze, ha szerelmes lennék nem zavarna, de tudatosan sosem választanék ilyen magasat.
2019. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Én exem 195 cm. Nincs ezzel gond szerintem.
2019. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bizony létezik, kellemetlen tud lenni, ha pl 40 cm magasságkülönbség van köztetek, elég megnézned pár színészt, énekest akik ekkora különbséggel vannak együtt, vannak gondok. Nem mindenkinél, mert aranyosak páran, de ők olyan szinten illenek, hogy nem festenek röhejesen. Sajnos a legtöbben viszont furán néznek ki, illetve a hétköznapokban és otthon is előfordulhatnak érdekes helyzetek. Ha volt már 160 centis barátnőd, akkor biztos tudod, hogy mire gondolok. Plusz ahogy észrevettem kisebbségi érzés is az egyik oka, amiért elutasítják a majdnem 2 méteres férfiakat.


Szerintem ne ismerkedj 170 alattiakkal, sok a probléma velül (mondom ezt alacsonyként), interneten könnyű kiszűrni a magasabb (180-190) nőket, ők biztos, hogy nem utasítanak el és jobban is fogtok illeni. Modellek, sportolók között tényleg esélyes találni, de gyakran látok utcán, üzletekbsn átlagos nőkből is 180asokat. Náluk próbálkozz, lehetőleg személyesen, úgy a legjobb az ismerkedés.

2019. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!