Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak az alacsony, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak az alacsony, vékony lányokra is tudnak nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

Bennük is meg tudják látni a vonzó nőt?

Tudják kezelni egyenrangú félként kisebb termete ellenére is?


2019. márc. 30. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett már alacsony és sportosan vékony nő, túlsúlyos nő, magas vékony nő, sokmindenki. Legyen arányos testalkata, egészséges, nem anorexiás vékonyság hanem inkább sportos, erős. Az alacsony "pici" csajok nagyon nőiesek tudnak lenni mert törékenynek tűnnek és ez vonzó tud lenni szerintem legtöbb férfinak. De mint mondtam, főleg a személyiségeden múlik, többféle alkatú nő tetszett már. Ha jófej és normális vagy, nem lesz gondod az alkatoddal.
2019. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem alacsony + kövért akartál írni? Szerintem az alacsony és vékony női alkat a férfiak 80%-nál ideális felállás.


Én 183cm vagyok, de 165cm volt az elméleti plafon. Természetesen azért elméleti, mert gyakorlatban a személyiség döntött.

2019. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet úgy érti a kérdező,hogy egy alacsony+vékony nő olyan ,mint egy kislány. És erre képes-e egy férfi nőként tekinteni?

Azt tudom,hogy a legtöbb férfi a gyerek,kislányos külsőt kedveli. Viszont ilyenkor felmerül a kérdés,hogy akkor mindenki picit pedo? Én gondolkoztam már ilyenen,mert az extrém vékony test igenis kislányos és ehhez az alacsonyság még inkább. Számomra is furcsa és érdeles .

Amúgy én nagyon vékony nő vagyok mileőtt jönne a bálnázás ,csak én inkább magas ,mint alacsony.

2019. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez aranyos..ha rám magas testes nőként tudnak rád miért ne tudnának..nem ezen múlik..
2019. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pontosan az van ebben, mint amikor a nők a magasabb férfit szeretik. Egy magasabb nő nem mutatja azt, hogy nagyon férfiként tudna rám tekinteni. Egy alacsonyabb csaj olyan kis törékeny, cuki... lehet "védelmezni". Mégha szó szerint nem is szorul rá, de lehetek a "hős lovagja". Ez olyan vonzóan aranyos tulajdonság nekem, de biztosan más is van ezzel így. Míg egy nálam fél fejjel magasabb testes nőnél ezt nem érzem. (32/F)
2019. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!