Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten magyar férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten magyar férfiként igaz, hogy már szinte képtelenség társat találni, mert itt már minden csak a külföldi pasik pénzéről szól?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel Budapestre, részben ezért is, hogy hátha könnyebben tudok itt ismerkedni lányokkal/nőkkel, mivel több ember, több lehetőség van itt. De egyik kollégám felvilágosított, hogy ha ebből a célból jöttél ide, akkor rohadtul elcseszted, mivel a lehető legrosszabb helyre jöttél ilyen szempontból. Itt már tényleg minden a külföldiek pénzéről szól, semmi másról. A belső kerületekben már alig hallani magyar szót, kb. 70% külföldiül makog, tehát rengetegen vannak és tényleg minden nő rájuk hajt. Ugye a város egyre drágább, egyre jobban a pénz számít, ami a külföldieknek sokkal több van, az ingatlanokat is már csak a külföldiek vásárolják fel meg kb. minden a külföldiek pénzére épül. Őrült nagy divatja van a magyar nők szempontjából külföldi pasit szerezni, szinte már cikinek érzem azt, hogy magyar vagyok férfiként itt a magyar fővárosban. Tehát tényleg elég szar a helyzet. És ezzel kb. minden férfi kollégám egyetértett. Hozzáteszem diplomás munkahelyen, tehát nem egy rakás kőművesről beszélek.

Ti is ezt tapasztaljátok, tényleg ez van már, hogy Budapesten nem lehet csajozni magyar pasiként? 10 éve még teljesen más volt állítólag, de most már minden csak a külföldi pasikról szól és a pénzükről? Az emberi értékek és az ilyen közhelyes baromságok itt már tényleg semmit nem számítanak?


2019. ápr. 2. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ÖSSZES budapesti fiatalabb nőnek kizárólag külföldi barátja van.


Talán nem a belpesti bulinegyedben kéne macázni.

2019. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Van abban valami igazság, amit mondasz, de ennek ellenére erős túlzásnak tartom a dolgot.
2019. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
"Hozzáteszem diplomás munkahelyen, tehát nem egy rakás kőművesről beszélek." Ah ez is provokál...összeszarnád magad egy kőművestől te csodaember.
2019. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
"Ugye a város egyre drágább, egyre jobban a pénz számít, ami a külföldieknek sokkal több van, az ingatlanokat is már csak a külföldiek vásárolják fel " Persze, a stag partyzó, részeg angol suttyók meg a kispénzű afrikai cserediákok FELVÁSÁROLJÁK a lakásokat. Velem tegnap két csaj flörtölt, pedig magyar vagyok, nincs saját lakásom csak bérlek egyet, BMW-m sincs... mit is szoktak még felhozni a nyavalygók? Ja, igen, 190 centi sem vagyok.
2019. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Bár ne lehetne hallani magyar szót, de a magyarok alig beszélnek idegennyelveket. És én itt születtem, pubi.
2019. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nemcsak Budapesten,máshol sem jobb a helyzet.
2019. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"A belső kerületekben már alig hallani magyar szót, kb. 70% külföldiül makog, tehát rengetegen vannak és tényleg minden nő rájuk hajt."


Kire? A sok olasz meg orosz családostul utazó turistára, akik a Váci utca környékén lógnak? Nem tudom, hol máshol hallasz te túlnyomóan külföldieket.

2019. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot. Gazdag magyar pasinak se jut már csaj? A kigyúrt bunkóknak se? Így válságba került az egész gyk! Ez ellentmond a természet törvényeinek.
2019. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"szinte már cikinek érzem azt, hogy magyar vagyok férfiként itt a magyar fővárosban" Ez a sztereotípiahalmaz, ez a negatív hozzáállás, és ez az interakciós gyávaság, vmint hogy egy kollégád megalapozatlan véleményére építed a partnerkapcsolati jövőképedet, nos, ez tényleg ciki.


Szerencsére nem minden magyar férfi ilyen.

2019. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A kollégád egy tipikus lúzer szerencsétlen, és te is az vagy, ha egy szót is elhiszel ebből a baromságból. Mondjuk elég fantáziadús indoklása annak, hogy miért nem állnak szóba vele a nők, ezt a kifogást még nem hallottam. Ja, és tősgyökeres budapesti vagyok.
2019. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!