Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "külföldi pasi mániás" nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "külföldi pasi mániás" nők szótárába "máshogy áll a párkapcsolatokhoz" azt jelenti hogy "több pénze van ezért többet költ rám"?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 11:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem,hanem jobban tuszteli.Egyèbként külföldön mem divat az,hogy a férfi fizet a nőnek,még a kàvèt is mindenki magànak fizeti randin...
2019. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, az én külföldi férjemnek sosem jutott eszébe, hogy ne felesben végeznénk a házimunkát, pedig többet is keresett mint én és ráadásul fizikai munkát végzett. Nálunk az volt a szabály, hogy az egyik főz, a másik mosogat. :-)

Ha beteg voltam, ugyanúgy gondoskodott rólam, mint én őróla.

Sosem éreztem egy percre sem, hogy kevesebbnek tartana magánál, neki sosem jutott volna eszébe hogy egy nő ne lehetne pont olyan ügyes, értelmes, mint egy férfi. A hímsovinizmussal nem tudott mit kezdeni, nem is értette, számára ez ilyen elmaradott, balkáni dolog volt.

2019. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%

"Nézd, az én külföldi férjemnek sosem jutott eszébe, hogy ne felesben végeznénk a házimunkát, pedig többet is keresett mint én és ráadásul fizikai munkát végzett. Nálunk az volt a szabály, hogy az egyik főz, a másik mosogat. :-)


Ha beteg voltam, ugyanúgy gondoskodott rólam, mint én őróla."



Hát igen... ehhez tuti külföldi pasinak kell lenni.


Fenébe, engem biztos elcseréltek a kórházban, és eredetileg külföldi vagyok, mert így működöm.

2019. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
3-as hiába működsz így gondolom te is csak a kipimpelt ptsákat veszed észre, ha valakinek nincs D-s melle már észre sem veszed. Én idekinn tapasztaltam meg először hogy normálisan bánnak velem, tisztelnek, becsülnek, szeretnek. Amúgy csórók vagyunk, de így is boldogabb vagyok mint valaha.
2019. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Én azt is leírtam, hogy itt is vannak rendes pasik. De én még nem találtam itt ilyet. Ja, és olvasgass itt. Sok pasinak fáj a házimunka és ha a terhes feleségük beteg mellettük, akkor is azzal jönnek hogy mit hisztizik, keljen fel magának gyógyszerért stb.

Ja, terhesség! Itthon voltam terhes, az sztk-ban a vérvétel előtt amikor a nővérke mondta a sorban, hogy a terhes anyák jöjjenek előre, a sorban a pasik mind nyomták a szöveget hogy "a terhesség az nem betegség, csak egy állapot." És: " a nőkkel bezzeg kivételeznek mindig".

2019. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

"3-as hiába működsz így gondolom te is csak a kipimpelt ptsákat veszed észre, ha valakinek nincs D-s melle már észre sem veszed. "



Nagyon rossz helyen tapogatózol.


Kifejezetten a "könyvtáros lány" alkat a kedvencem, intelligens, csinos nők (és egyetlen páromnak sem volt B-nél nagyobb B-s melltartónál)

2019. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd, az én külföldi férjemnek sosem jutott eszébe, hogy ne felesben végeznénk a házimunkát, pedig többet is keresett mint én és ráadásul fizikai munkát végzett. Nálunk az volt a szabály, hogy az egyik főz, a másik mosogat. :-)


Ha beteg voltam, ugyanúgy gondoskodott rólam, mint én őróla.


Sosem éreztem egy percre sem, hogy kevesebbnek tartana magánál, neki sosem jutott volna eszébe hogy egy nő ne lehetne pont olyan ügyes, értelmes, mint egy férfi. A hímsovinizmussal nem tudott mit kezdeni, nem is értette, számára ez ilyen elmaradott, balkáni dolog volt."


Most ez más téma, de jót mosolyogtam, nekem a férjem is ilyen, az apám is ilyen volt, és a lányom férje is ilyen. Valószínű mákunk van, mert nekem legalábbis többen mondják, hogy szerencsés vagyok. (Én mondani szoktam, hogy biztosan így van, bár nekem nem tűnik fel, mert ilyen mentalitású apa mellett nőttem fel).

2019. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak, ne csak pár pozitív történetet hallj. Ismerek egy 28 éves nőt, kb 4-5 éve jött össze a barátjával aki külföldi és fiatalabb nála. Természetesen egy nyugati országban született a srác, mert mondjuk India is külföld de nem sok indiai pasit látni magyar nővel.

A srác szakmunkásként dolgozott külföldön, később előre is léptették de még mindig fizikai munkát végzett, magyar viszonylathoz képest nagyon sok pénzt keresett. A lány kiment hozzá, de csak olyan munkát talált mint a mosogató, felszolgáló ami neki nem tetszett. A srác mondta, hogy nyugodtan maradjon otthon, addig tanulja a nyelvet. Egy idő után elkezdett unatkozni, erre majdnem ráment a kapcsolatuk. A lány Magyarország és külföld között ingázott, a srácnak meg persze minden baja volt. Végül ideköltöztek Magyarországra, a srác minden költségét fizeti a csajnak, “vettek” egy lakást is, na azt is teljesen a srác fizette. A csaj nem is dolgozik semmit, van pár hobbija, érdekes módon itthon nem unatkozik munka nélkül. A srác nem tudom mit csinál most vagy mennyi pénzt tett félre, mert magyarul keveset tud és itthon közel se fizetik meg olyan jól a szakmáját. Egyébként rengeteget utaznak, karácsonykor drága ajándékok stb. Olyan szinten nem dolgozik, hogy a fentebb említett kávétól kezdve, a telefonszámlán át mindent fizet a csajnak. És mielőtt azt hinné valaki, hogy biztos valami plázacica, bombázó külsejű csaj, hát nem, nagyon nem.


Persze biztos, hogy vannak pozitív példák és miért ne lehetnének? A külföldi is csak ember, a magyar is így értelemszerű, hogy egészséges párkapcsolat is működhet két ilyen ember között.

Viszont nekem a legkevésbé sem szimpatikus, amikor valaki keres egy külföldi pasit (vagy akár fordítva egy nőt) aztán ott húzza le pénzzel ahol tudja.

2019. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

" nekem a férjem is ilyen, az apám is ilyen volt, és a lányom férje is ilyen. Valószínű mákunk van, mert nekem legalábbis többen mondják, hogy szerencsés vagyok. (Én mondani szoktam, hogy biztosan így van, bár nekem nem tűnik fel, mert ilyen mentalitású apa mellett nőttem fel)."



Igazából nem szerencse, hanem választás kérdése.



Kétféle házasságot látok magam körül:

Az egyikben olyan szempontok alapján választott párt a nő, amit te is leírsz, figyelmes, kedves, gondoskodó.


A másikban meg, a legfontosabb az volt, hogy menő, hogy pénzes, hogy más csajok szerint is a legjobb pasi a környéken, etc...


Aztán az utóbbiak elkezdenek rácsodálkozni az előbbiekre, hogy azoknak működő párkapcsolatuk van, a csibészes mosoly, a csajozós duma, vagy az 50-es bicepsz meg pár év házasság után már nem olyan vonzó.


Ilyenkor persze a másik nő mázlista, a férfiak meg mind figyelmetlen bunkók, bezzeg az üveghegyen túl, ott normális férfiak teremnek, de itthon nincs ilyen, így nem ő a hibás, hogy nem tudott egy jó férfit kifogni.

2019. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9-es, sosem volt helyes pasim, se gazdag, mind normálisnak látszott mégis csalódta, így vagy úgy. Tudom, az én hibám :D Csak mondom, ilyen is van.
2019. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!