Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfi milyen esélyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfi milyen esélyekkel indul a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Jó tulajdonságok: kedves, visszafogott, intelligens, figyelmes.


Rossz tulajdonságok: 162 cm, 56 kg, nagyon félénk, nagyon fontos neki az anyukája (ez jó tulajdonság szerintem de tudom ismerkedés szempontjából nem jó dolog)


2019. ápr. 3. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jak, anyuci pici fia, alacsony, nyüzüge és félénk. Hát, ez így igen rossz kombináció. A kedvességet, intelligenciát jó pasik is gyakran hozzák.
2019. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 80 kiló alatti hozzászóló!

80 kiló alatt vagyok 188 magassághoz, mégis férfinak tartanak a nők. Orvosilag optimális testsúlyom 77,7 kg lenne (megfelelő testzsír, izom aránnyal). Gondolom neked a kövér férfiak jönnek be, de ezért még nem kell általánosítanod.


Kérdező: magasságoddal lehet probléma, nők többsége szereti ha magasabb a férfi így leginkább 150 cm alatti nőknél van esélyed. Neten általában nagyobb az elvárás mint személyesen, ami egy újabb kihívás, tulajdonságok amiket felsoroltál alap dolgok. Tűnj ki valamivel a tömegből, légy érdekes.

2019. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%

12-es én férfi vagyok nem nő.

És nekem minden nő mondta akikkel dolgom volt,hogy 80 alatt nem férfias,és nem beképzeltség de az alakomért odavoltak mindig is,kevesebb beszélgetés és azonnali szexek voltak a jellemzőek.

A nők imádják izmos nagy súlyú férfiakat,arra izgulnak fel.

Mondom ezt kalibrált nők mondták.

2019. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!