Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben ismerkedni lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben ismerkedni lányokkal veszélyes?

Figyelt kérdés

Volt már több barátnőm, elég sok kalandom is, de szinte csak internetről.


Élőben is odamentem nagyon sok nőhöz, több százhoz, mert sokat jártam pesti szórakozóhelyekre is.


De sajnos még mindig nem megy a dolog, az ismerkedés, sajnos nekem a szociális képességeim nagyon gyengék, az érzelmeimet nem tudom átélni (kivéve a keserüséget), mosolyogni össze-vissza álló fogazat és gyerekes arc miatt nem igazán szoktam. Megjelenésem szintén nem hagy sok nyomot, mert nem vagyok magas, sem testes.


Úgyhogy sajnos a szadista kötekedő emberek látókörébe kerülök gyakran. Bár látszik rajtam, hogy feszült vagyok és ideges, ezért egy részük nem kóstol be.


De vannak akik nagy naivan igen, azt hiszik, hogy én vagyok a könnyü préda, aztán rájönnek hogy belenyúltak a darázsfészekbe. Voltak ebből már elég kellemetlen helyzetek a kötekedőknek is.


A csajozással az a probléma hogy a lányok sohasem egyedül vannak, és nagy az esély, hogy odajön valami ismerőse és elkezd kötekedni. Ha elutasítanak, akkor a vert helyzetem miatt sok ember kap a lehetőségen és belémrúg verbálisan, mert nekik ez jól esik, hogy valakit megalázhatnak, és uralkodhatnak.


És a legszörnyübb, amikor random fiúk jönnek oda emberkedni és én próbálom magam verbálisan megvédeni, de sajnos annyira rossz a modorom, hogy nagyon gyorsan és számomra kontrollálhatatlan módon fizikai fenyegetést kapok a nyakamba. Ha bekussolok, akkor meg csak mégjobban a földbe döngölnek, úgyhogy nyerési opció nincs.


Hozzá kell tegyem, hogy sokszor egyedül kell probálkoznom, és egy lány társaságból elhozni egy lányt, szinte esélytelen, mert biztosan lesz egy barátnője, aki már csak azért szabotálja.


2019. ápr. 4. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából megválaszoltad magadnak a dolgot. Szerintem az ilyen csajozási módszer felejtős, túl alacsony a sikerességi ráta az energiabefektetéshez képest.
2019. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
társkereső is felejtős, akkor mégis mi a tuti nagyokosok?
2019. ápr. 4. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

"egy lány társaságból elhozni egy lányt, szinte esélytelen, mert biztosan lesz egy barátnője, aki már csak azért szabotálja."

Ember.... ez a világ legalapabb dolga. Amennyi beteg állat van a világon nem fogom hagyni, hogy egyedül mászkáljon velük. Normális csaj eleve nem csinál ilyet.

Egyébként ha annyira gyenge szociális képességeid vannak és tulajdonképpen látens sorozatgyilkos vagy akkor kérlek szépen inkább ne ismerkedj.

2019. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor tudod én meg azt mondom, hogy akinek fejlettek a szociális képességei, az egy látens "csengeri örökösnő" vagy "brókermarcsi"
2019. ápr. 4. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 netről írtad, hogy volt egy két kalandod, az már nem olyan rossz.

Az igazság az, hogy nagyon hatékony módszer nincsen, még a szociális kör az ahol lehet ismerkedni, de az meg szűkebb, és adott hogy van e vagy nincs. A többi módszernél meg a nagy számok törvénye játszik, itt el kell dönteni, hogy megéri annyi energiát belefektetni a dologba, vagy jobb inkább hagyni az egészet a fenébe, és majd egyszer random lehet beakad valaki, addig meg az ember menedzseli a saját életét, én ezt az utóbbi módszert választottam.

2019. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért az tényleg durva, hogy a két válasz hozzászólásod alapján orrba vágnálak én is. Nagyon irritáló stílusod van. Borzalmas lehet élőben veled beszélgetni.
2019. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát igen sajnos a 80IQ környékén tengődő embereknél tényleg nagy a frikció, mert nem birják a tempót
2019. ápr. 4. 20:48
 8/11 A kérdező kommentje:
*az egy-két kaland mert inkább 1-2 TUCAT* hogy pontos legyek...
2019. ápr. 4. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Esélyes hogy nem vagy 100 as 😀 Inkább felejtsd el a nőket ! A végén még megölsz valakit !
2019. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha kötekedik valaki veled, csak szólj nekem és én majd elrendezem a dolgokat.
2019. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!