Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év körüli lányok, te hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, te hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Utcán nem jó, mert az mégiscsak utca meg amúgy is sietek. Buliban nem jó mert én most bulizni jöttem a barátnőimmel. Neten nem jó, mert ott nem lehet normálisan ismerkedni. Akkor mégis hol tud egy átlag ember barátnőt szerezni magának? Munkahelyen?
2019. ápr. 6. 13:05
 1/9 A kérdező kommentje:
ti*
2019. ápr. 6. 13:05
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Munkahelyen nem ajánlott...
2019. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
szerintem úgy szokták legtöbben, hogy ismerős ismerőse / haveri társaság
2019. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Valami nem joooooo ?? Ha bulizni mész a bartnőddel akkor minek ismerkedni ??
2019. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

A 3.-nak igaza van, barátitársaságban, esetleg egyetemen (már aki jár), vagy ismerős ismerősei, esetleg látásból ismert (mondjuk egyhelyre jártok bulizni, boltba stb és már többször összefutottatok.

Vadidegenekkel ritkán ismerkednek, legalábbis szerintem.

22/N

2019. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Akkor valakinek ezek miatt nem lesz barátnője, mert ha nincsenek barátai akkor felejtős..
2019. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen, egyetemi bulikban, rendezvényeken (nálunk vannak közös sütögetések, szakestek, túrák...) és Tinderen.


Főleg itt van a korosztályom jelen és talán itt tűrhatő a színvonal (Badoon pl nagyon alja emberek vannak). És ha egyetemi közegben ismerkedek, legalább egy közös ismerősöm biztos van az illetővel, ami ad valamiféle biztonságérzetet. Nálunk a karon elég könnyen körbeér egy-egy pletyka, én pedig szeretek tájékozódni az illetőről, még ha nem is veszek minden infót készpénznek. Illetve mivel közös a közeg, van sok közös témánk is, közelebb állunk egymáshoz, mintha egy random 30-as fószerrel ismerkednék, aki már rég túlvan ezen az életszakaszon és nem is megy olyan gördülékenyen bemutatni egymást a barátainknak. De pl. volt barátom az egyesületből is, ahova járok. Edzés után beszélgettünk, ott is mindenki ismert mindenkit, úgyhogy nem kellett attól félnem, hogy zsákbamacska.


Buliban sosem ismerkednék. Nagyon vegyes az embertömeg és sokszor leszív az, hogy milyen emberek vannak egy random szórakozóhelyen. Valamilyen szempontból az érdeklődési köröm egy nagyon jó szűrő, mert kevesebb gyökérrel találkozom pl egyetemi bulikban meg ha sporteseményen vagyunk a többiekkel. Tinderen más a helyzet, de szerencsére ott sem tud boldog-boldogtalan írkálni, csak az, akit választok és ránézésre nem egy suttyó, így el tudom kerülni a kínos pillanatokat és az idővesztegetést sok esetben.

22L

2019. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
..., és a 40 körüliek?
2019. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyetemen minden lány, aki nekem szimpatikus lenne és van közös óránk, foglalt. Az egyetemen meg a folyosón leszólítani valakit ismeretlenül akiről még azt sem tudom hanyadéves, ugyanolyan mint ha az utcán mennék oda hozzá.
2019. ápr. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!