Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 körüli nők! Ti hol szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli nők! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom,ami nemrég ért véget. Első szerelem, első kapcsolat. Úgyhogy ezer éve nem ismerkedtem. Az a baj, az idő eltelt, bulizni már nem járok régóta. Barátnőimmel szoktunk programokat csinálni. Kb annyit mozdulok ki. Na meg a munkahelyre, ahol én vagyok egyedül alkalmazott, tehát nem találkozok senkivel ott. A kapcsolatom előtt társkeresőztem (nem ott ismertem meg a volt barátom végül), de nagyon nem jött be. Rágondolok rosszul vagyok.

Komolyan kérdezem azoktól akik hasonló helyzetben vannak.

(Jól olvasható, hogy NŐKET szólítottam meg, tehát az ő véleményükre vagyok kíváncsi. Nem ismerkedek itt, nem válaszolok privikre,előre leszögezem!)

24N



2018. dec. 26. 22:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
23%

Az ismerkedés forrása lehet egy értelmes privát üzenet is...

Ha már most kizársz egy forrást, a tartalom vizsgálata nélkül, akkor te nem is igazán társat keresel, hanem valami egzisztenciális helyszínt, amit majd elmondhatsz a barátnőknek, hogy "egy nagyon menő helyen ismertem meg a mostani pasim"?


Nem értem az itteni nőket.

A tartalom már nem fontos, csak a köntös?

2018. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Nekem nem jött be korábban sem a netes ismerkedés. Ezt nem lehet felfogni egyeseknek? Ki beszél menő helyszínről? Aki akar ismerkedjen neten. Én nem fogok, főleg gyakorin nem mivel nem ismerkedésre való ez az oldal.
2018. dec. 26. 23:23
 3/67 anonim ***** válasza:
15%
Elsőnek igaza van! Meg miből gondolod,hogy személyesen nem botlasz bele hülye emberekbe akik az interneten is megtalálhatók? Szerintem sem kéne kizárnod, minél nagyobb teret adsz a dolognak annál nagyobb és több sikered lesz! ;) 23/f
2018. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
44%
Az ineternetes társkeresés nem rossz csak a digitális analfabétáknak nincs túl sok sikerélményük vele.
2018. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

Nekem a társkeresővel csak negatív tapasztalatom van. Hiába kiírtam, hogy csak megyén belül ismerkedek, illetve hogy hány éves korig. Egy-két ember kivételével senki nem olvasta el. Komolyan mondom. Állandóan az ország másik feléből írtak tőlem jóval idősebbek. Egy ideig leírtam türelmesen mindenkinek, hogy bocsi de te messze laksz, bocsi, de van köztünk 20 év stb...A huszadik ilyen után belefáradtam ebbe.

Gyakoriról is van rossz tapasztalatom. Egyszer találkoztam innen egy fiúval mert kiderült, hogy egy egyetemre járunk. Mivel a randi után nem volt szimpi, elkezdett fenyegetni, hogy le fog nyomoztatni a telefonom alapján ha nem találkozok vele még egyszer.

Úgyhogy jobban bízok a személyes találkozóban. Remélem mindenkit kielégített a válaszom.

2018. dec. 26. 23:29
 6/67 anonim ***** válasza:
100%

A netes ismerkedés annyit tesz, hogy elmondom a főbb körvonalakat, amit érdemes tudni rólam, majd ha találsz benne kifogásolni valót, akkor már nem kell egy béna, kényelmetlen, időrabló randit végig ülni velem!


Nem kell itt csetelésre gondolni, meg éveken át tartó levelezésre, ébresztő!


Leírod a vágyaid, céljaid, aztán ha nem taszítasz, szánok rád időt... Vagy nem.

2018. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

Azért a nők válaszaira kíváncsi lennék én is. Vajon hol kell keresni őket? Mert neten már nem az tuti. :) Nem a kérdező az első, aki kizárja a netes ismerkedést. (Régebben azért még itt is lehetett ismerkedni kulturáltan)

De biztos, hogy van valami tuti hely, hátha elárulják.

2018. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:

Mindenkivel személyesen találkozol. Neten csak ezt egyezteted, akivel megfelelő. Te tudod.

32/f

2018. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

#8: Ha nő is írna ide annak én is örülnék. :) Eddig nem jött össze pedig nem tudom érthetőbben kiírni a dolgokat.


Egyből elkezdenek támadni, kötözködni "görénynek" nevezni. Akkor ezek után szerintek hány nő szeretne megismerkedni az ide irogatókkal?

Én egy szóval nem mondtam hogy senki ne ismerkedjen neten, nekem rossz tapasztalatom volt ezzel. Akik nem tudnak egy társkereső oldalon annyit értelmezni, hogy kb egykorúak legyünk és ne 600 km-re lakjunk egymástól, azokkal nem tudok mit kezdeni, ne haragudjatok. Bár tudom ez is az én hibám.

2018. dec. 26. 23:43
 10/67 anonim ***** válasza:
81%
Tesco, Auchan, temető, detoxikáló,stb. :D
2018. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!