Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők nem kezdeményezhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem kezdeményezhetnek, akkor hogy lehet az, hogy az összes barátnőm ami volt életemben, mind ők kezdeményeztek, viszont amikor én kezdeményeztem lányoknál, soha nem jött össze?

Figyelt kérdés

Nem sok, mindössze 5-6 barátnőm volt életemben. De ami közös bennük, hogy így vagy úgy de az összes esetben a nő volt a kezdeményező fél. Volt aki direktben odajött hozzám, volt aki indirekt módon, de mindig ők kezdeményeztek. Természetesen számtalanszor kezdeményeztem én is nőknél, minden létező szituációban. Szólítottam le lányokat szórakozóhelyeken, utcán, plázákban, próbálkoztam évekig az internetes ismerkedéssel, különféle baráti társaságokba próbáltam bekerülni és ott csajozni, sehol nem ment. Mindenhol lekoptattak a nők. Egész egyszerűen a mai világban a nők válogatnak. Ha egy nő kiválaszt téged, akkor mákod van. Viszont ha te kezdeményezek lányoknál, akkor egy rászoruló, kiéhezett, nyomulós lúzernek tűnsz egyből, így a nők automatikusan elutasítanak. Arról nem is beszélve, hogy egy nőnek hatalmas udvarlótábora van, ha te kezdeményezel, akkor csak egy szürke egér leszel, csak egy leszel a sok közül. Olyan leszel mint az összes többi pasi.

Miért mondják mégis azt, hogy a férfinak kell kezdeményezni? Mi több, a nők nem is kezdeményezhetnek?? WTF? Ha ez így lenne, akkor még most is szűz farkinca lennék..


2019. ápr. 6. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kezdeményezhetnének? Nem tiltja semmi és senki.
2019. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nos ez van, amikor valaki nem tud csajozni. Onnantól a szerencse dönt a tovàbbiakról.


Neked SZERENCSÉD volt, mert bejöttél 4-5 nőnek. Màsok meg szerencsétlenek, mert olyanokkal akadnak össze, akinek nem jönnek be, és szüzek màr régóta.


Aki viszont hódító, és tud ismerkedni, az lazàn felszedi azt a jó seggű csajt a buszmegàllóban. A nők kezdeményezése, tehàt csak azoknak a pasiknak fontos, akik nem jók az ismerkedésben. Egy nőcsàbàsz pl. leszarja, hogy Julcsika kezdeményez-e nàla vagy sem. Ígyis, úgyis meg fogja fektetni.

2019. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De kezdeményezhetnek, csak a többség nem szokott, neked nagy szerencséd volt. Gondolom hiába vártak rád...
2019. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Aki viszont hódító, és tud ismerkedni, az lazàn felszedi azt a jó seggű csajt a buszmegàllóban."

Pontosan ez az urbán legenda. Csak egy a baj, soha az életemben nem láttam még ilyet. Szinte minden ismerősöm úgy jött össze a csajával, hogy már alapból bejött a csajnak és a nő kibulizta, kiprovokálta valahogy, hogy kezdeményezzen. Vagy kezébe vette ő a dolgot és kezdeményezett ő maga.

Most őszintén. Te már láttál valaha olyat, hogy egy férfi (mégha jóképű is) tényleg felszedett volna ilyen jóseggű csajokat buszmegállókban meg mindenhol?

2019. ápr. 6. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

". Ígyis, úgyis meg fogja fektetni."


Vagy nem.

2019. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező:


Nem legenda, hiszed vagy sem, tényleg léteznek olyan pasik, akik képesek felszedni nőket. Az, hogy ilyet nem làtni gyakran, az azért van, mert a csajozàs művészet, és ahogyan kevés festőművész van, úgy kevés csajozó művész is. Ennyi az egész. Itt a GYIK-en pedig sokan sírnak a magassàguk miatt, pedig ha kimennének az utcàra és figyelnének, làtnàk, hogy vannak olyan pasik, akik alacsonyabbak a baràtnőjüknél. Ennyit arról, hogy a jó genetikai adottsàg nem minden.


Az meg, hogy a "nők vàlasztanak" téveszme. Az àllatvilàgban valóban a legszínesebb pàvakakast vàlasztjàk a tojók, az embereknél azonban - a pàvakakassal ellentétben - nem a férfiak színesítik magukat, hanem a kozmetikai eszközöknek köszönhetően, tehàt ők akarnak inkàbb tetszeni a pasiknak, nem fordítva.

2019. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*hanem a nők
2019. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Természetesen kezdeményezhetnek a nők is. Sőt! A jövőben már egyre jobban a nők fognak irányítani mindent. Még néhány évszázad és már mindent a nők fognak kezdeményezni. A férfiak a jövőben be lesznek zárva kapszulákba és polcokba lesznek rakva, ahol a nők mint a boltban majd kiválaszthatják, hogy melyik kapszulát akarják hazavinni, hogy annak a génjeit örökítsék tovább. A rossz minőségű kapszulákat egyszerűen ki fogják dobni. Fajnemesítéssel fogják majd a nők a legjobb minőségű férfiakat kitermelni, és csak nekik lesz majd joguk szaporodni, a gyengék ki lesznek irtva, vagy rabszolgák lesznek. Olyan társadalomban fogunk élni, mint a méheké. Matriarchális társadalom lesz, a férfiaknak kuss lesz a neve.

Ennek már most is látható jelei vannak. Nézd csak meg a Tindert, az gyakorlatilag nem már mint egy húspiac, ahova a nők mint vásárlók mennek, hogy kiválasszák a legjobb minőségű férfiakat. Míg a selejtesek mehetnek a tartaroszba. Mintha csak a piacon almákat válogatnának kényük-kedve szerint.

Ez fog ránk várni férfiakra. Nézd csak meg hol tartottak a nők száz éve és hol tartanak most. És ez exponenciálisan csak gyorsulni fog. Az a több évezredes elnyomás amiben a nők voltak, lappangó férfigyűlöletet keltett bennük és most ez a nagyon mélyen elnyomott férfigyűlölet kezd kitörni belőlük és bosszút fognak állni rajtunk azért több ezer év elnyomásért, amiben mi tartottuk őket. Kőkemény véres bosszút fognak állni rajtunk a nők, senkinek sem fognak kegyelmezni. A metoo, feminizmus stb csak mind a kezdet, ez mind csak ízelítő abból ami még hátra van.

2019. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akik úgymond "tudnak csajozni", ahhoz is egy jó adag szerencse kell, hogy sikerrel járjanak. Lehet, hogy a nők akarnak tetszeni, de ők is döntenek egyben, hogy ki az, aki kell nekik. Már egy ideje nem patriarchális társadalom van.

Én alapból gátlásos vagyok, de ha egy jó fenekű vagy szép arcú nőt meg kéne szólítanom, már csak amiatt sem menne, mert pusztán a látványtól leblokkolnék. Így jobb híján marad a kicsapás otthon.

2019. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!