Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, meddig vagytok türelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, meddig vagytok türelmesek, hogyan élitek meg, ha kezdeményeztek, de a férfi félénksége miatt nem alakul a dolog? Bánt titeket vagy értéktelennek tartjátok az illető férfit?

Figyelt kérdés

Beletörődtem, hogy elszalasztottam a lehetőségeket,annak ellenére, hogy hetekig kezdeményezett, de folyamatosan leblokkoltam és nem mertem lépni.

Talán jobb is így, értékesebb, férfiasabb embert érdemel.

De mit érezhet, megbántódhatott, rosszul eshetett neki, lehet azt hitte, hogy nem érdeklem? Vagy kiábrándító, hogy ennyire félénk voltam?

Ti mit gondolnátok?

Esetleg ilyenkor tesz még kísérletet a kezdeményezésre vagy végleg leírjátok?



2018. febr. 11. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy ideig lelkes vagyok, utána kiábrándulok és már nem kell akármit csinálna. Ha elment a hajó, akkor így járt.
2018. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha huzamosabb időn keresztül közeledek egy férfihoz, aki nem reagál erre pozitív irányba (tök mindegy, hogy félénkségből vagy sem, ezt nyilván nem tudhatom), akkor elkönyvelem magamban, mint sikertelen próbálkozást, hiszen nyilván nem érdeklem ha heteken keresztül nem jutunk egyről a kettőre. Nyilván rosszul esne, de elfogadnám a helyzetet, és keresnék másik partnert.
2018. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire akarom azt az embert. Ha egy kicsit is látom, hogy vevő a kezdeményezésemre, és egyébként olyan ember, aki számomra vonzó, csak valami visszatartja (nem párkapcsolat vagy házasság, nyilván az tabu), akkor azért nem fújok visszavonulót, és ki tudom hozni belőle a férfit. Nyámnyila alakok eleve nem vonzanak, tehát alapvetően nem próbálkozom olyanoknál, akik gyávák az életben, de mondjuk lehet olyan, hogy éppen olyan sűrű/mozgalmas az embernek az élete, hogy nem is tervez éppen párkapcsolattal, és azért is nem lép, mert tart attól, hogy a másikat ez zavarná.
2018. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszooat!

Ha tegyük gel, a férfi összeszwdné magát és most ő kezdeményezne, akkor mi lenne a reakció? Adnátok esélyt vagy már végleg leírtátok? Megváltozott a szemetekben?

2018. febr. 11. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyilván megbántódott, legrosszabb esetben elkezdi marcangolni hibáztatni magát, önbecsülésének annyi gondolom, fölég akkor ha te is valamilyen szinten viszonoztad egy ideig.

Mindannyian mások vagyunk és reagálunk bizonyos helyzetekre, én biztosan nem kezdeményeznék, sőt mindent megtennék az érdekébe, hogy ne is találkozzunk többet.

2018. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat en azt hinnem h szorakoznak velem es elvezik az alazasomat. Hianyzik neki a figyelem, a hodolat es ha ujra aktivan keresnem akkor megint tojna a fejemre. Miert pont akkor kapcsol, amikor en abbahagytam az udvarlast? Mivel nem latnek a fejebe es nem tudnam h igazabol o csak leblokkolt es felenk ezert en ilyen hatso szandekot felteteleznek. Alapbol nem erdekelnek az eletkeptelen ferfiak, ha az elejen tudom h ilyen szerencsetlen tuti nem kezdemenyeznek.
2018. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem életképtelen és nem is nyámnyila. Ellenekezőleg. Pont az ellenkezőjét látják egészen addig, amíg nem kezdeményeznek. Onnantól leblokkol.
2018. febr. 11. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nekem is nagyon tetszett vagy még mindig tetszik az illető akkor ha még mindig egyedül lennék persze hogy adnék neki esélyt az imserkedésre.

Az igaz, hogy rosszul esik ha valamilyen okból kifolyólag nem viszonozta a közeledésem, ilyenkor kicsit tényleg maga alá zuhan az ember, de beletörődöm és több-keveseb sikerrel próbálok ezen túllépni.

2018. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bennem az van, hogy hülyét csináltam magamból, hogy túl sok voltam és nem vettem észre időben, ha leblokkol a másik, ez régen zavart, amikor nem volt önbizalmam, és olyankor behúztam a fülem-farkam és falat építettem magam köré, azért mára eljutottam oda, hogy nem félek hülyét csinálni magamból és továbblépek, ha így történik. Ha összeszedné magát, és lépne felém, és még mindig akarom, akkor adnék esélyt. Harmadik válaszoló voltam.
2018. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenki máshogy éli meg az ilyen helyzeteket. Az biztos, hogy nagyon önbizalomroboló tud lenni és volt, hogy én is begubóztam, ahogy az előttem író válaszolta, falakat építek és nem a férfit inkább magamat tartom értéktelennek.
2018. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!