Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bipoláris depressziósként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris depressziósként lenne esélyem kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Az elején szeretném leszögezni, hogy nem szeretnék kapcsolatot, én teljesen alkalmatlannak tartom rá magam, csak érdekel, hogy jól látom-e, tényleg így van-e.

2019. ápr. 6. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem simán. de sok mindentől függ:

- mennyire súlyos

- jársz e kezelésre, szedsz-e gyógyszert

- milyen gyakran váltakozik a mániás és a depressziós szakasz

- a párod ezt mennyire képes tolerálni, illetve még az is simán lehet, hogy ki fogsz valakit akinek ez bejön, és örül neki, hogy legalább nem unatkozik melletted

2019. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem szerinted kék pólóban lenne esélyem egy kapcsolatra?

-Szerintem nem. De azért, megerősítést várok ebben.


Az, hogy lenne-e esélyed nagyon sok mindentől függ. Pár példa, hogy értsd is, hogy miről van szó:

-Mennyire határozza meg mindennapjaid a betegséged.

-Mennyire tudod kezelni a helyzetet.

-Mennyire hagytad magad el, próbálsz-e tenni ellene.

-Mennyire tudsz normálisan viselkedni az emberi kapcsolatokban.

stb..stb..


Ezek mind-mind olyan dolgok amik nagymértékben változhatnak. Egyébként, ha valóban szeretnék kapcsolatot esetleg akkor tegyél érte, próbáld meg magad fejleszteni, próbáld magad kordában tartani, tanuld meg kezelni a betegséggel járó tüneteket és talán egyszer összejön.

2019. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is bipoláris depressziós anyaként házasságomban 3 gyermeket nevelek.Szedem a gyógyszereimet és Hála Istennek nagyon jól érzem magam.

Mikor ki derült mi a gond,nagyon megrémültem,de a férjem maximálisan mellettem volt és van

Nyugodt,teljes értékü életet élhetsz,igenis lehet párkapcsolatod!!!

Viszont,ha kell szedned a gyógyszert,azt szedd!

2019. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia én is bipoláris vagyok, három éve férjnél és van kisgyerekem. Én már nem szedem a gyógyszert, terhesség előtt letettem. Tudtam, kockáztatnám a leendő babám, majd a szoptatnom se lehetne. Úgy döntöttem, egy kis ártatlan élet többet ér, mint az én betegségem. Terápiára még járok persze, és szülés után volt egy kis mély epizód. De kilábaltunk.

Nem értem miért könyvelted el magadat alkalmatlannak. Nem vagy te az, csak nehezített körülményeid vannak a párkeresést illetően. Szerintem igenis értékes ember vagy!

2019. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az exemnek is az volt, és mégis lett velem egy távkapcsolata, aztán meg végül elvett egy helyit miután kidobott, úgyhogy ez nekem nem tűnt akkora akadálynak...
2019. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a vezetőnek is van, igaz hogy gyakran eljár a keze
2019. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy, akkor semmi gond. Lesz így is pasid.
2019. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak igaza van. Nőként vagy nagyon csúnyának, vagy tényleg kezelhetetlennek kell lenni ahhoz, hogy ne legyen pasid. Még a bipoláris csajok is válogatnak.
2019. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!