Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő "szerelmes" az apjába, ezért képtelen normális kapcsolatra, mert mindenkiben az apját keresi, de persze egyikben sem találja meg, mert számára az apja a tökéletes?

Figyelt kérdés
Természetesen nem testi kapcsolatra értem a szerelmüket, sosem volt ilyen, nem is beszéltek róla, de egyszerűen annyira tiszteli az apját lelke mélyén, hogy mindenkit hozzá hasonlít. Van ilyen?
2019. márc. 19. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Velem valami ilyesmi volt. Sok pszichológia, ön - és párkapcsolati ismeret kellett ahhoz, hogy így 30 évesen átértékeljem a dolgokat.
2019. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Van, azt hiszem ez is része az apakomplexusnak, csak pozitív irányba. Nem feltétlenül jelenti ugyanis, hogy az apakép negatív, van ilyen formája is, hogy az apa szerepe túl pozitív, és senki nem elég jó, stb. Ezt is fel lehet dolgozni, ha egyedül nem megy, akkor szakemberrel.
2019. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Hát nálam unokatesóm az ideállis. Ha az élet egyszerű lenne a legjobb barátnője az én feleségem lenne most. Valahogy így alakúlt egyszer találtam egy nőt aki hasonló tipus mint unokatesóm...de vége lett. De ha már van valakim akkor melette képes vagyok változni.
2019. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!