Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veletek, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek, hogy az interneten ismerkedtetek össze egy külföldön élő személlyel egy társkereső vagy egy közösségi oldalon, aki később a párotok lett?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat beszélgetek egy külföldi ismerősömmel, akivel a neten ismerkedtem össze. Képei alapján tetszik, és szerencsére nem kamuprofil. Sokat beszélgetünk, szinte napok óta, én élvezem, és ahogy én látom, ő is élvezi a beszélgeteseket - annyi a bökkenő, hogy egy másik országban él, Európa kicsit távolabbi részén. :D Vajon lehet ebből még később valami? :) Volt már ehhez hasonló tapasztalatotok?

Elsőre elég meredeknek tűnt, mikor belegondoltam, de tudtommal léteznek nemzetközi társkereső oldalak, szóval annyira mégse lehetetlen. :D Másrészt tudom, hogy ő jönni fog egyszer Magyarországra, mellesleg én is tervezek az ő országába menni. :)



2019. ápr. 7. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
lazább, és szexkapcsolatom volt már külföldi lányokkal online ismerkedésből kiindulva. Vannak ismerősöm akik külföldiekkel vannak együtt, de nem neten ismerkedtek össze. Tehát nyilván van olyan is, amit te írsz.
2019. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaz, nem neten ismerkedtünk meg, de neten tartottuk a kapcsolatot. Már a férjem, szóval csak pozitívan tudok erről beszélni. Annyi hátránya viszont van, hogy a családomat sokkal kevesebbszer látom, mint előtte.
2019. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt igen.


Egyutt játszottunk egy játékba...aztán szépen kialakultak a dolgok.Egyre többet beszéltünk telefonon,aztán egyszer kimentem hozzá.Később összeköltöztunk,2 évig voltunk együtt.

2019. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-as, Magyarországon vagy külföldön (éltetek együtt), ha nem tolakodás a kérdés?
2019. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tolakodás. :)


Magyarországon éltem én,Ő pedig Ausztriába.

Egyértelműen én mentem ki oda hozzá.

2019. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tarskereso oldal hanem ilyen levelezos oldal.

Honapokig beszelgettunk es sokat meselt az orszgaro meg en is az enyemrol ami jo tema volt mert ot erdekli az utazas, mas orszagok kurturaja.

Kesobb meghivott magahoz nyaralni majd o is eljott hozzam.

Osszejottunk es ma mar hazasok vagyunk.

Europan belul nem nehez utazni tehat siman kitudsz hozza menni 1-2 hetre majd o is hozzad.

A tanacsom az hogy ha tavkapcsolatbe mesz bele akkor azon dolgozzatok hogy minel elobb eljetek egyutt. Sokkat tobbet nyersz mint veszitesz ha osszekoltoztok. Ha nem illetek osssze akkor hamarabb kiderul ha pedig jol mukodik a kapcsolat akkor megsporoltatok nehany ev ingazast.

2019. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
tuti 18 és 22 év közti lány vagy... Azok szokták az ilyen mesebeli királylányokhoz hasonló dolgokat beképzelni ! Tudod mi az hogy üzenetben beszélgetni és rendesen élőben ? Meg hát a képek.. Hát csúnya emberek is olyan képet csinálnak magukról, hogy élőben rá sem ismersz.. Persze ezek a képszerkesztők mindenkiből filmszínészt csinálnak !
2019. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nemzetközi társkeresőre regisztráltam fel első társkeresős próbálkozásként, de akkor még nem igazán beszéltem az angol nyelvet, úgyhogy eszem ágában nem volt külföldiekkel ismerkedni. Az oldal nyelve viszont egy jó szűrőnek bizonyult: sok értelmes ember volt fent, mert azért kellett egy alap nyelvismeret a regisztrációhoz is. De csak magyarokkal levelezgettem, ha angolul keresett meg valaki, közöltem, hogy nem beszélek angolul, ez általában mindenkinek elég volt, kivéve egy-két négert és arabot, akiket le kellett tiltani. :) Aztán rámírt egy srác, neki is írtam, hogy nem megy az angol, azt írta, nem baj, attól még irkálhatunk, én meg úgy voltam vele, hogy ha őt nem zavarja a szintem, legalább gyakorlok. Aztán rábeszélt, hogy szkájpoljunk, gondoltam, most jön a beszédfejlesztés. :)

Ennek négy éve volt, az első randevúnk után fél évvel megvoltak a magyar papírjai. Kicsivel rosszabbul fizetnek itt neki, de nem tűnik nagyon bánatosnak. :)

2019. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
:)
2019. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!