Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is itt, aki fél regisztrálni Tinderre?

Figyelt kérdés
Miért?
2019. ápr. 9. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én nem félek, de attól még nem regisztrálok, mert az egy rakás szar.
2019. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elképzelni sem tudom miért kellene félni egy sima regisztrálástól.


Azt még megérteném, ha attól félne valaki, hogy randizni hívja egy bizarr alak, akivel fèl találkozni.

2019. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha tundánk a nemedet is kérdező.
2019. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy időben féltem az elején, az önbizalomhiány miatt meg azért mert egy nagyon sz*r környéken lakok és mivan ha ismerősbe bukkanok, mit fognak rólam gondolni..stb de aztán regisztráltam, nem történt semmi nekem nem jött be. Többször is volt hogy vissza felmentem de az már csak ilyen 1-2 nap max mert türelmetlen voltam várni.
2019. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!