Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki Tinderre regiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki Tinderre regisztrálni?

Figyelt kérdés

Üdv,

Az az igazság, hogy már régebb óta vágyom egy párkapcsolatra (na jó... az első párkapcsolatomra) de sosem jön össze mert én az a féle lány vagyok akire bár mindenki azt mondja nagyon szép vagyok, de nem mozdulok ki soha sehova. Néha elmegyek színházba, de az nem az a féle ismerkedős hely. És ilyen bulikba meg azért nem járok mert nem tudok és nem szeretek inni és táncolni..

Ezért gondolkodtam mostanában a Tinderen. De valahogy olyan kínosnak érzem... :I Attól félek, hogy valaki felismer rajta...

Ti mit gondoltok erről? Nem zavart titeket a felismerés lehetősége? Egyáltalán érdemes oda regisztrálni?


A válaszokat köszönöm :)

19/L



2017. máj. 13. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen helyen laksz. Mert ha valami kis városban/faluban elszigetelve mindentől akkor nem olyan megérős, ha a határ mellett akkor még annyira sem, mert több lesz a külföldi mint a magyar. Ha Pesten vagy vonzáskörzetében akkor simán megéri, vagy más nagyvárosban. Nekem például ahol lakom csak a külföldiek vannak kb. ha meg van magyar akkor azzal se megyek sokra, viszont amikor felmegyek BP-re akkor 3 nap alatt 32 párt találok, de azzal se megyek sokra mert jó messze lakom onnan :/
2017. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok csak 22/F. Sajnos segíteni nem tudok érdemben, de a válaszok engem is érdekelnek... Buliba én sem járok, színház, mozi meg nem ismerkedős hely...

Tinderen én is gondolkodtam, de én több embertől azt hallottam, hogy inkább szexpartner kereső mint társkereső. Jó lenne egy olyan ember válaszát olvasni itt, aki komoly kapcsolatra talált a Tinderen.

Én meg attól nem félnék, hogy felismernek, mert csak az ismerhet fel aki szintén regisztrált oda. :)

2017. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik az amit leírtál én is azért nem tudok ismerkedni normálisan mert szinte csak dolgozni járok vagy egyedül autózgatok amit már kezdek unni...

A baráti köröm 90%-a elment külföldre dolgozni/élni

és itt az én környékemen nehéz új baráti kört találni akikkel ki lehetne mozdulni... értelmes valamire való lányt meg még nehezebb...

2017. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Tinderen csak az tud felismerni, aki maga is fent van, az pedig valószínűleg nem tartja cikinek.
2017. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Regen volt, lattam sok ismerost, nem tartottam cikinek most se. Nem tudom, merre elsz, de mifelenk Budapesten siman beszedtema, ha valaki Tinderrol randizik, marmint senki nem erzi cikinek meg titkolnivalo dolognak.
2017. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Állítólag szexpartnerkereső, de egy próbát megérhet.
2017. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak Pesten, vagy más nagyvárosban éri meg ez a történet. A felismerés nem gáz, mert csak az tud felismerni aki maga is fentvan... ha össze is futottam ismerőssel, nem volt gáz. Viszont férfi szinten nagyon aljadék a felhozatal. Arra készüljél fel, hogy kevés normálissal fogsz találkozni... :D 80%-a ez a "szia dugunk?" kategória a maradék meg nem tud nővel kommunikálni.

Viszont én mint naív férfi elhittem, hogy lehet normális kapcsolatot kialakítani Tinderen aztán rájöttem, hogy a nők nagy része is csak alkalmi partner keresésre használja mikor már a 15. egyéjszakásom után is csak ilyen "összejárós" szintű kapcsolataim maradtak.

2017. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A tinder alapvetően szexpartnerkereső. Aki ott akar párkapcsolatot keresni, az vagy trollkodik, vagy valaki nagyon behúzta a csőbe.
2017. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Sok embert ismerek, aki nem csak szexet keres ott. Annyi ismerős van már fenn, hogy pont ezért nem ciki. Az sokkal cikibb, aki csak ül otthon és sajnálja magát. :)
2017. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sztem nem ciki ,sokan vannak fennt:) Ha pedig meglát ott valaki csakis úgy lehet hogy ő is tinderezik:D

De ha attól jobban érzed magad,azt is mondthatod hogy csak kíváncsi voltál:)

2017. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!