Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen feltételekkel mennétek bele egy laza kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 10:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Vagy komoly kapcsolat, szerelemmel, hűséggel, összetartassal, vagy semmi. Nem félek saját magamtól, nem rettegek attól, hogy mi lesz, ha éppen nincsen senkim és egyedül vagyok. Nekem nem jön be ez a mindegy, csak legyen valaki velek az ágyban, mert kapcsolatfüggő vagyok hozzáállás. Vagy hűség és komoly tervek, vagy el lehet menni, jól vagyok egyedül is.
2019. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Semmilyennel, nem látom értelmét.
2019. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem mennék bele.
2019. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

#1 és miért félsz jól érezni magad, lazábban és kötetlenül? Nem kapcsolatfüggés az, hogy néha jó lelazulni és kiélni a vágyakat valakivel, pont a kapcsolati kötöttségek nélkül.


OP: Én azzal, hogy amíg mindkét fél jól érzi magát, addig csináljuk.

2019. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyennel,mert nem tudok ùgy lefeküdni valakivel rendszeresen,hogyha az illető nem tetszik,vagy nem szimpatikus.Innentől meg fennáll a veszély,hogy tùlságodan megkedvelem.
2019. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
A masztizás sokkal érdekesebb, mint az ilyen "kapcsolat". :)
2019. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

#4

Néhány embernek miért csak a kefélés jelenti azt, hogy "jól érzi magát"? :D

Én ha most szingli lennék, akkor igen, szeretném magam lazán, kötöttségek nélkül jól érezni. Ezért vágnék bele pl egy Caminoba, vagy csak idehaza lenyomni a Kéktúrát egyben, egy kis szellőzés. Nem a dugás lenne a legfontosabb szórakozás. :D Az ilyen emberek nekem annyira sivárnak tűnnek, hogy tényleg ennyi az élet, ez a legjobb szórakozás?

2019. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Aki szereti és értékeli magát, az nem váltja aprópénzre az életét. Ez a könnyed, barátság extrákkal duma csak mellébeszélés. Először a főétel, utána a desszert. Sajnos sokan csak desszertet akarnak enni, mert az finom. Oké, ez így van. Viszont meg kell nézni az olyan embereket, akik csak desszertet ettek életükben... A normális élethez szükség van még egy csomó más dologra is, mint cukor és színhidrát.


Különösebben nem is szállnék vitába ebben a kérdésben, mert az életvitelem, a világképem és a céljaim összeegyeztethetetlenek a laza kapcsolatokkal. Lehettek volna, de köszönöm nem. Pont ezért érzem magam fantasztikusan! :)


Viszont kinek mi, nem török pálcát senki fölött sem.

2019. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

#4

Arra vannak a barátok. Nem a barátok extrákkal, hanem akikkel jól érzem magam, elmehetek ide-oda, kirándulni, koncertre, mindegyik barátommal mást szeretünk együtt csinálni, van amit többen is. És nem szexelünk.



Aki laza kapcsolatot akar az elmehet fizetőshöz, vagy felszedhet hétvégente valakit a buliban.

Olyan nincs, hogy laza kapcsolat. Ott az egyik vagy a másik, mindig, minden esetben elkezd többet akarni előbb-utóbb.

Az aki komoly kapcsolatot akar, nem tud belemenni egy lazába. Ha azzal akar komolyat, akivel laza, abból azért nem lesz semmi, mert hülye lenne az egyik fél komolyra fordítani, ha mehet lazán is, ha meg csak úgy " amíg lesz komoly, jó lesz ez is", az meg azért nem megy, mert akármennyire is laza, mégiscsak kapcsolat. Találkozgatások, egymáshoz hasonlítgatások, stb.

Amikor egyedül voltam sem mentem bele ilyenbe, mert én rendeset akartam, és ha van egy lazám, az üti a komolyat, még a lehetőségét is. A szabadidőmet a barátaimmal is el tudom tölteni.

2019. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Én belemennék, de előtte beszélgessünk, legyen egy kis bizalom. Netes ismerkedésnél értem ezt. Személyesen pár perc beszélgetés után nem tenném...lehet így fura :) 28F
2019. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!