Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bele vágnátok egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vágnátok egy kapcsolatba úgy h az egyik fél nyáron 3 hónapig külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
Erasmus Pro-ra megyek nyáron. Emiatt nem merek ismerkedni srácokkal se randizni mert mivan akkor ha esetleg összejön egy komolyabb kapcsolat és máris 3 hónap távkapcsolat lenne találkozás nélkül.

2018. nov. 14. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret az megvár!
2018. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyelőre november van, lol
2018. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jöttem össze a barátommal, hogy mindketten tudtuk, egy hosszú találkozás nélküli időszak elé nézünk, először 4 hónap, majd nyolc. Mivel komolyan gondoltuk már akkor is, így sem halt meg a kapcsolat, sőt. Minden a két félen múlik.
2018. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron Angliában dolgoztam 2,5 hónapot június végétől szeptember elejéig. Barátnőmmel mindketten egyetemisták vagyunk. Megvártuk egymást, kibírtuk a dolgot. Kétnaponta telefon, plusz napi több üzenetváltás. Még meztelen fotókat is küldtünk egymásnak, hogy kibírjuk azt is :D


24/F

2018. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor randizni kezdtünk elmondta, hogy nyáron 2 hónapra elutazik a barátjával, amit már régóta terveznek, ősszel pedig ösztöndíjjal külföldre. Nem mondom, hogy örültem neki, de megvártam és meglátogattam. Fontosabb volt a kapcsolat, mint a várás. Most már házasok vagyunk.
2018. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!