Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sötétbarna göndör haj, meg a kicsit kreol bőr nem nyerő a csajoknál?

Figyelt kérdés
Én eddig azt tapasztaltam, hogy nagyon nem jön be ez a kombó a hölgyeknek.
2019. ápr. 11. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Pontosan 1.456.332.119 nőnek nem tetszik, és 1.522.639.234 nőnek igen- Mármint globális szinten.


Szóval ne csüggedj!

2019. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Eddig úgy volt, hogy CSAK ilyen külsővel lehet esélye bárkinek a nőknél. Most akkor mi van? :D
2019. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy van ez most, eddig olyan kérdéseket lehetett olvasni, hogy miért kell egyre több nem fehér férfi a fehér nőknek.
2019. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem számít. A nők nem a kinézetre mennek, hanem a vagyoni helyzetre!
2019. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem alapból a világoshajú és szemű férfiak tetszenek (ill az ilyen nőket látom szépnek többnyire), de amikor elolvastam a kérdésed, rögtön egy spanyol ismerősöm jutott eszembe, aki így néz ki mint leírtad, és imádtam.


Na, meg ő kinek ne tetszene:

[link]

[link]


(Tudom, a színész amugy kék szemű, de a kérdésben szemszínt nem írtál)

2019. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elrontott link még egyszer (hátha most jó)

[link]

2019. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem jön be.
2019. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amikor olvasgattam ilyen kérdéseket, meg válaszokat, hogy a barnább pasik jönnek be a nőknek, dobtam egy hátast. Az egy hatalmas kamu, én vagyok rá az élő példa. Tehát offos a téma, eléggé.
2019. ápr. 11. 15:16
 9/14 anonim ***** válasza:

Te ugyanabban szenvedsz mint itt minden alacsony/ magas/sovány/kövér/barna/fehér/hupikék pasi/űrlény/húsvéti nyúl/bármi aminek vallja magát az aki éppen nyíg. Egyszerűen béna vagy vagy tényleg csúnya vagy mindkettő.

Itt valahogy minden csak az a baj velem hogy.... Kérdés alatt hamar kiderül hogy az illetőnek az a legkisebb baja ami miatt szerinte negálják. Te arra fogod ami amúgy hatalmas előny is lehetne mert vagy lusta vagy megkeresni mi az igazi gond vagy az egod nem engedi hogy megtaláld. Akárhogy is az szinte biztos hogy önmagában nem hátráltat hogy kreol bőröd van és göndör barna hajad.

2019. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Göndör haj és kreol bőr nálam alapból kizáró ok. Bocsi.
2019. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!