Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó ez neki, h eltaszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez neki, h eltaszít magától ismerkedés közben? Miért mérgezi szándékosan az ismerkedésünket?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerkedek egy 23 éves egyetemista lánnyal.. nekem nagyon tetszik a személyisége, jó sokat beszélünk napközbe, de elég gyakran tapasztalom, h mindenhez negativan áll hozzá és igy hozzám is..


Tegnap azt mondta, nem tud megbizni bennem, ez nekem nagyon rosszúl esett.. De ma reggel ismét felhivott, találkoztunk délelőtt, meg együtt ebédeltünk és jól éreztük magunkat..


De közbe olyanokat mond, h én őt nem ismerem, meg h ő nem olyan mint amilyennek gondolom, meg mit akarok tőle.. Engem elszomorit, h bele akar kényszeriteni abba, h bizonyitgassak neki, miközbe mindig egyértelmüen a tudtára adom, h kedvelem..


Mit tehetnék másképpenn?? Hogyan fejezzem ki neki, h én vele össze akarok jönni?? Segitsetek légyszi....


2019. ápr. 13. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ő azt tudja, hogy te össze akarsz vele jönni, csak azt nem, hogy ő is akarja-e.
2019. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Kuka a csaj. Azt se tudja, hogy mit akar. Vagyis tudja: téged nem!
2019. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Tudja, hogy bejön neked, és direkt húzza az agyad, hogy teperj és nyalj neki többet. Szerintem elég undorító, de te tudod.
2019. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nőként írom, az ilyen típusú nők tényleg csak azt élvezik, ha húzhatják a férfiak agyát. :(
2019. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Legyen tartásod és hagyd a pitsába, esetleg utoljára szivasd meg egy kamu találkozóval, ahová ne menj el. :D F
2019. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne pazarold az idodet ra lehet valakiban csalodt es azert nem pl en is felek es ha latom jo vlami de ad egy kis jelet mar nem akarok tobbet mint baratsag de remenykedek hogy valami vlatozik de mindig ad valami jelet. De van az amikor csak huzza az agyad nem akar egyaltalan semmit toled es akkor hagyni kell es menni tovabb keresgelj mashol van mas nem all meg az elet majd mas tudni fogja hogy akar teged fel a fejjel!:)
2019. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!