Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol, ha valaki ilyet ir ki egy tarskereso oldalra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam most egy ferfi adatlapjan: keresek egy not akinek minimum 130 as iQja,imad fozni sutni,nincs gyereke,de a kozoset majd szivesen neveli,nagyon jol keres havonta,legalabb annyit mint en de inkabb tobbet,es imadja minden nap a szexet..nagy melle van..Ja es ha nem pesti akkor ide koltozik hozzam.Egyszeruen ledobbent a ferfiak mai hozzaallasa egy nohoz.Mi van veletek ferfitarsadalom?
2019. ápr. 14. 08:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen nagy arcú kiírásokat nők és férfiak tollából KS születnek. Végeláthatatlan elvárás listák, előre meghatározott irányok, ő már eldöntötte, hogy lesz minden.



Én férfiként ugye női adat lapokon látom ezt, te nőként a fordítottján.

2019. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy Te nem vagy hozzá való. :)))
2019. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Nézegesd a nők adatlapját inkább, és akkor igencsak csöndben maradnál.

Olyan kritériumokat írnak válogatott bányarémek, mintha az ő sggükből kelne fel a nap.

Mi van veletek nőtársadalom?

2019. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Az elvárás nem gond,nem magas,minden második férfi ilyen nőt szeretne. A stílusa nem tetszik,bár szerintem csak humoros és menő akart lenni.Kíváncsi lennék a pasi hátterére,mennyire azonis az elvárásaival. A mellméret kivételével persze :)
2019. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az ilyen pali, várhatja a csodát hogy ki fogja tetszikelni. De ha már ilyen elvárásai vannak, megnézném mit tud nyújtani.
2019. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De en ezt azert nem ertem,mert hogyan lehet ezt elvarni a noktol?Hogy egyszerre legyen tokeletesen szep no,szuper szexi agyas, vezessen haztartast es keressen sok penzt???Regen miert voltak meg a hagyomanyos szerepek es miert nem harult ennyi elvaras egy nőre?
2019. ápr. 14. 11:37
 7/17 A kérdező kommentje:
4 es az elvaras nem gond???????te egymilliot keresel havonta D s melleid vannak 130 as az iq d egyetemet vegeztel nincs gyereked minden nap fozol es sutsz a palinak es minden nap szexelsz vele ja es elkoltozol a lakhelyedrol Pestre ha azt keri?????Te amugy normalis vagy??
2019. ápr. 14. 11:44
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"De en ezt azert nem ertem,mert hogyan lehet ezt elvarni a noktol?"


Irreális elvárások? Jó reggel! Ugye tudod, hogy nem csak a nők felé van ez. Van egy csomó ember, aki társkeresőn -miközben nyilvánvalóan kilóg a segge a gatyából-, leírja, hogy neki pénzes férfi/nő kell (kedvencem egy munkanélküli csaj volt, volt, aki leírta hogy érte csak kocsival lehet menni a randira), miközben nyilvánvalóan ő nem ápol túl jó barátságot a sporttal, közben megfogalmazza, hogy a párja egy fitnesz modell kategória legyen, etc, etc...


Napestig lehet folytatni. Ezen nem háborogni kell, hanem mosolyogni, és lapozni.

2019. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ok utolso igazad van.De azert azon akkor is ki vagyok akadva, hogy a mai vilagban egy notol mit varrnak el a ferfiak,!!!A kulso is penz am!! A fodrasz kozmetikus ruha edzes szilikonmell!Azt is meg kell nekunk noknek keresni!es mellette legyunk szuper szakacsok anyak ku.....k az agyban es emellett keressunk milliokat?Belathatod kedveds utolso hogy a ferfiaktol ennek csak egy toredeke van elvarva!
2019. ápr. 14. 12:07
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
4-es vagyok,és képzeld,normális :) Te hallottál már olyanról,h egy jól kinéző,diplomás,jól kereső,lakással rendelkező nő/férfi az ellenkezőjét keresi? Pl. egy csúnya,buta,eladósodott társat..Az,hogy magához akarja Budapestre költöztetni ok,az,hogy hasonló szexuális igénye legyen,azzal sincs baj.
2019. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!