Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tarskereso nők titeket zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskereso nők titeket zavar ha egy pasi elvalt és van gyereke?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha hétvégenként ott a gyerek és az az első.


Vagy serelmei vannak a volt nője felé?


Vagy a gyerekek miatt nem költözhet túl messzire?


Vagy sok pénzt levonnak a fizujabol gyerektartasra?


Vagy folyton kapcsolatban van a volt nojevel a gyerekek miatt?


2018. okt. 28. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem írtad, hogy milyen korosztály, így bátorkodom ide a magam 21 évével. Engem kifejezetten zavarna, kerülöm is az ilyesmit, mert egy saját kis családot szeretnék, ebbe nem férnek bele "idegenek". Egyúttal nem szeretnék senkiébe az lenni. Imádom a gyerekeket, bárkié legyen, de nem is hiszem, hogy tudnám úgy kezelni ezt a helyzetet, hogy pont ő ne sérüljön. Habár sok példát látni rá, hogy működik, sőt tulajdonképpen megszokott és elfogadott, de én a múltammal és hátteremmel elképzelhetetlennek tartom, hogy egy apába szeressek bele.
2018. okt. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar mert nekem is van gyerekem, sőt előny mert ő már tudja hogyan működik egy család.
2018. okt. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Gyerekes nőknek gondolom simán belefèr az ha elvált és gyereke van.


Az szerintem nagyon kevés nőnek fér bele ha egy nőgyülölő segg.fej is mellé.



Nekem egyàltalàn nem férne bele egy gyerekes pasi,nem vagyok kíváncsi más gyerekére, ráadásul az én fizumból semmit nem fognak.Akkor az ő fizuját hazaadja egy számomra idegen nőnek meg gyereknek, én meg tartsam őt? Ráadásul én akarok az lenni aki az első gyerekét szülöm a férjemnek. Nem, ki van csukva.Soha nem kéne ilyen pasi.


25/N

2018. okt. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem kellene.
2018. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

3: Nem fér bele. 😪


Én is azt gondoltam, hogy jobban megértjük egymást, de nem.

Az ő gyerekének semmi se drága, 14 éves lánynak műköröm, új mobil, hajhosszabbítás, 45 ezres cipő, meg amit kiejt a száján. Persze egy hét alatt a fizetése végére ér. Utána hallgatom, hogy jó lenne ha spórolnék, tőlünk a tescós párizsit is sajnálja. Nagyon gyorsan véget vetettem a dolognak.

A másikkal már ismerkedés elején, mert olyan "apa" a szememben nem ember, aki meg tojik a saját gyerekére.

Ez a két szélsőség a leggyakoribb, nagyon ritka, aki megtalálja az egyensúlyt.


A párom gyerektelen volt, illetve most már van egy közös. Sose tesz különbséget a gyerekek közt.

2018. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Nem jonnek ossze elvalr es/vagy gyerekes pasival. Persze egy bizonyos kor felett majd valtozhat, de huszonevesen kizart.
2018. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem zavarja őket... ahány hozonéves csajt látok 40-es apukákkal, nagyon nem zavarja őket.
2018. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lutaker ***** válasza:
0%
Nekem olyan nő kellene aki egyedül neveli gyerekét, és 45-év feletti vékony alakú.
2018. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Zavar igen. Kipróbáltam, és nem nekem való a "másodanya" szerep, pedig nem volt bajom a gyerekével, nagyon szerettem, de lelkileg annál megterhelőbb. Saját gyereket nem szeretnék, így már csak olyannal ismerkedem, aki hasonlóképp gondolkodik a témában.
2018. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!