Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan tudják megtenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan tudják megtenni azt, hogy más érdekből olyannal vannak együtt, akihez nem vonzódnak szexuálisan?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok, ez számomra nehezen elképzelhető, de nagyon sok olyan párt látok, ahol a szép fiatal nő olyan férfival van együtt, akihez elképzelhetetlen, hogy szexuálisan vonzódjon. Együtt van vele érdekből, pl a vagyona miatt, vagy mert csak jobb mint a semmi, vagy a belső értékei fogták meg, de mindezekkel együtt is egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy jó nő hogyan tud együtt lenni, szexelni egy kivénhedt, kövér, vagy csak egyszerűen ronda férfival. Vagy ha nem kapcsolatról van szó, hanem csak alkalmi szexről, akkor sokan hajlandóan egy ronda főnökkel együtt lenni jobb állás megszerzése érdekében.

Itt nem olyan nőkről van szó, akik nem annyira jók ezért kompromisszumot tudnak kötni, hanem gyönyörű hölgyekről, akikért sorban állnak a férfiak.


Nem vagyok felszínes, de én nem tudnék semmilyen egyéb okból olyan nővel együtt lenni, akihez szexuálisan nem vonzódom.



2019. ápr. 14. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi, de mennyi 'férfi' van együtt olyan nővel, akihez nem vonzódik, csak hogy legyen szex.
2019. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nőknél máshogy van a vonzódás. Elsőre sokkal kevesebb férfi tetszik nekik külsőre, mint fordítva. Viszont hosszabb távon sokan egy személyiséghez vagy egy luxus élet perszonifikációjához, azaz egy gazdag pasihoz is tudnak vonzódni.
2019. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Pont az jutott eszembe, amit az első ír, hogy csomó pasas van megalkuvásból olyan nővel, aki nem tetszik neki, csak azért, hogy legyen...
2019. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, van az a pénz.


" én nem tudnék semmilyen egyéb okból olyan nővel együtt lenni, akihez szexuálisan nem vonzódom."


A nőknek nem kell 'készen állni' az aktusra. Némi sikosító és közben másra gondolni.

2019. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenkiben találsz szerethető részleteket, és biztos úgy gondolják, hogy egy jó külsejű ámde rosszabb életet biztosító valaki miért legyen a párjuk.

Pl egy idősebb férfi tele lehet élet tapasztalattal, jó sztorikkal, extra kedves és figyelmes nyilván. Ráadásul amit sokan figyelembe sem vesznek, hogy akik apák, jó apák, azok általában törődőbbek másokkal is.

2019. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan úgy, ahogy sok férfi együtt van olyan nőkkel, akikhez csak fizikailag vonzódnak de amúgy meg az idegroham kerülgeti őket ha mond 2 szót a csaj. Szerintem ez sokkal gyakoribb.

Egyébként egy normális párkapcsolatban magához a vonzalomhoz az érzelmek járulnak hozzá leginkább. Tehát a szexuális vonzalom nem mindig objektív, az elejétől jelen lévő dolog. Ahogy kialakulnak az érzelmek úgy alakul ki egyre jobban a vonzalom is.

Viszont attól, hogy te egy férfit rondának látsz, vagy azt hiszed anyagi megfontolásból van együtt vele a nő még közel sem biztos, hogy ez így van. Sok párt ismerek akik külsőre valóban úgy néznek ki, mint a gazdag csávó meg a prostija, mi is hasonló pár lehetünk első ránézésre. De egyáltalán nem erről van szó. Eddig egyik párom sem volt az a tipikus adonisz. De mindegyikkel szerelemből voltam együtt. Attól, hogy szerinted kicsit sem vonzó, szerintem a világ legjobb pasija kívül belül. És nem csak én vagyok így ezzel, hanem sok más pár is a környezetemben ahol a nő lényegesen csinosabb mint a párja.

2019. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Kutyában csinálják és odaképzelik közben Dicapriót.

Megéri.

2019. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem minden nő tudná megcsinálni. Én például biztosan nem, meg hajlandó sem lennék rá. Inkább a halál.
2019. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Dédanyáink úgy tartották, hogy amelyik férfi egy fokkal szebb az ördögnél, már vonzó tud lenni a nők szemében.
2019. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy dédanyáinkba ezt a felfogást nevelték bele, amit ők, más választásuk nem lévén, elfogadtak.
2019. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!