Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a feleségetekkel, ha már nem kívánnátok szexuálisan?

Figyelt kérdés
13 éves házasok vagyunk, kb 20 kgot hízott mióta együttvagyunk nem betegség vagy terhesség miatt. Ezt mondtam neki,hogy zavar de nem tett érdekébe semmit. Egyébként emberileg megvagyunk jól de nem kívánom őt.Már pár éve tart ez az állapot,a megcsalás is megfordult a fejembe de nem vagyok az a típus,bár sokat fantáziálok más nőkön.De tudom,hogy az nem lenne tartós megoldás...
2017. febr. 25. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Az én férjem is ennyit szedett fel kb. 10 év alatt, de ez miatt eszembe se jutna szakítani vele, a szex sem ezen múlik szerintem.
2017. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Nőként válaszolok:

Mit mondott, hogy miért nem hajlandó tenni azért, hogy lefogyjon legalább egy kicsit?

És az miért nem érdekli, hogy neked ő már így nem tetszik?


Egyébként javasolnám neki elolvasni Csernus Imrétől a Nő és a Férfi című könyvet. Pontosan leírja Csernus, hogy a legtöbb nő dettó ugyanezt csinálja. De a pasik is.

2017. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

"Az én férjem is ennyit szedett fel kb. 10 év alatt, de ez miatt eszembe se jutna szakítani vele"


Azért nem mindegy, hogy egy 90 kilós férfi hízik 20-at, vagy egy 50 kg-os nő.


Ha semmilyen szinten nincs meg a vonzalom, akkor nem biztos, hogy jó ötlet együtt maradni. Viszont, ha nincs más probléma, akkor lehet érzelmi oldalon nem kapnál semmit sem más nőktől. Nehéz döntés. Meg kell próbálni megbeszélni.

2017. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az még a másik,hogy én olyan törekvőbb típus vagyok,ő meg úgy elvan nincs igénye ilyesmire. Pl én edzek néha ,hogy fitt legyek...neki eszébe nem jutna. Egymagasak vagyunk és ő 15 kg-al nehezebb nálam. De ha belegondolok olyan régóta vagyunk együtt fura lenne 15 évet kidobni az életemből azért voltak jó emlékek. Viszont lehet megtalálnánk másba az ami a zt ami a kettőnk kapcsolatából hiányzik. Lehet neki is jobb lenne az élete mással ,mert nőnek tudná nézni,ami nekem már nem nagyon megy.
2017. febr. 25. 16:10
 5/17 A kérdező kommentje:
Gyerekünk nincs eleinte én szerettem volna de ő még fiatalnak érezte magát,most ő akarna de én nem vagyok biztos a dologban.35f 30n vagyunk.
2017. febr. 25. 16:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha már most 30 évesen ennyire elhagyja magát, pedig még gyerek sincs, akkor mi lesz majd ha még szülni is fog. Figyelmeztetlek, akkor már nemcsak 20 kg-val lesz nehezebb, hanem legalább 30-cal kb, és nem fogja leadni, úgy ahogy most is lusta. Pedig egy életerős fiatal nő.


Azért közöld vele szépen, hogy egészségre káros hatásai vannak a felesleges kg-nak. Ha orvostól orvosig akar majd menni, ám legyen, az ő életével azt csinál, amit akar.

Te nem vagy köteles elfogadni azt, amit ő akar.

Fiatalok vagytok még.


Ha már most nem kívánok, akkor hogy akarsz mellette leélni egy egész életet? 30 évet kb így akarsz leélni? Hogy nem kívánod azt a nőt, aki mellett vagy nap, mint nap?

A te döntésed, a te felelősséged!

2017. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Én nem maradnék együtt egy elhízott,megcsúnyult férfival.

L

2017. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is nőként kérdezem, hogy mi az oka annak, hogy nincs igénye a feleségednek arra, hogy tetszen neked? Főleg úgy, hogy nem is ducin ismerted meg. Miért nem érdekli, ha szóváteszed azt, hogy Téged így nem vonz? Miért nem tesz ezek után semmit?Még akkor sem mikor látja,hogy nem kívánod.Mert beleszoktunk, mert valószínű tudja, hogy nem vagy a félrelépő típus?Elkényelmesedett.

Gyerek után még inkább az a veszély fenyegeti,hogy jobban ellustul, de lehet már terhesség alatt is. Szerintem beszélj vele még egyszer,de azt neked is át kell gondolnod, hogy egyáltalán akarod e még hogy megváltozzon.

Végül is most emberileg megvagytok, de csak a barátjával az ember nem éli le az életét,ha csak barátok.

2017. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Remélem, hogy téged is otthagynak majd, ha megkopaszodsz!

Amúgy ha egy nő elhízik, annak az az oka, hogy boldogtalan - szóval talán magadba kellene nézni, mert korántsem vagy olyan főnyeremény, mint aminek hiszed magad.

Szerintem válj el - biztos vagyok benne, hogy jobbat érdemel nálad, és végre ő is boldog lehet.

2017. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

#9


"Amúgy ha egy nő elhízik, annak az az oka, hogy boldogtalan "


ezt a butaságot hol olvastad? ne a filmekből indulj ki, ahol a boldogtalan csajok édességet zabálnak össze a szakításuk miatt.


Az elhízás okai lehetnek: mértéktelen össze-vissza zabálás, egészségtelen életmód, mozgásszegény életmód, betegség


Itt jelen esetben csak arról van szó, hogy a csaj lusta mozogni, és több kalóriát visz be a szervezetébe, amire egyébként semmi szüksége. Szeret a csaj enni.

2017. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!