Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy lány ismeretlenül bejelöl facebookon egy neki tetsző srácot?

Figyelt kérdés
A napokban egy kérdés alatt szinte egyöntetűen azt mondták a lányok, hogy ők nem jelölnek be ismeretlen srácot. Ennyire gáz lenne a dolog? Milyen más módon lehet akkor megismerkedni valakivel, akit feldob az app, és szimpatikus?
2019. ápr. 15. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem gáz, de akkor írj is neki.
2019. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Azért már ne mások mondják meg neked, hogy mi a gáz! Szerintem...
2019. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
5 évvel ezelőtt jelölt be egy csaj ismeretlenül facebookon, és több mint 3 éves kapcsolat lett belőle.
2019. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem gaz.
2019. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, de nem azért nem jelölik be a srácokat, mert gáz lenne, szimplán úgy vannak vele, mint én is, hogy a srác tegye meg a fizikális első lépést.
2019. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, jelölhetsz
2019. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont ne várj a sült galambra. Ilyen esetben neked kell megtenned a második lépést is.
2019. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na jó, de mit lehet ilyenkor írni? :D Az nem elég egyértelmű, hogy bejelölöm? Azért azt nem szeretném, hogy teljesen megforduljon a dolog, a pasi dolga felszedni, csak szeretném felhívni magamra a figyelmet.
2019. ápr. 15. 19:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fordítva csinálnám, először írnék, aztán jelölném. Mondjuk csak kép alapján nem szoktam senkivel ismerkedni, de olyan már volt, hogy közös ismerősünknél szimpatikussá vált valaki a hozzászólásai alapján és ráírtam, valamelyik hozzászólására utalva. Nyilván ha csak képet látsz, akkor ez nem opció.
2019. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írj neki legalább valamit. Ha engem bejelölne valaki, azt hinném, valami ember, akit értintőlegesen ismerek, nem gondolnám valami célzásnak. Igazából ha nem ismerem, én vissza se jelölöm az embert, hacsak nem ír valamit.
2019. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!