Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből merítsek bátorságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből merítsek bátorságot kezdeményezni egy nekem tetsző lánynál?

Figyelt kérdés

Aki tetszik ahhoz nincs önbizalmam, és egyszerűen nem megy az ismerkedés sem emiatt. 21 évesen viszont már ideje volna ezt kinőni, és valahogy erőt venni magamon. Mégis, hogyan tehetném ezt meg?

Nem vagyok benne biztos, hogy tetszem az éppen kiszemelt lánynak, viszont néhányszor úgy nézett rám, amikor észrevett, hogy szöget ütött a fejemben, és elgondolkodtam, hogy mi van ha mégis?!



2018. jún. 3. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hívd meg egy kávéra vagy egy fagyira ;) ne szarakodj...
2018. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abból a tényből hogy nincs vesztenivalód. Legfeljebb nemet mond a kávéra. Nagy ügy de legalább büszke lehetsz magadra mert megpróbáltad és legközelebb könnyebb lesz hisz idővel megjön a gyakorlat.
2018. jún. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, azért az kicsit furcsán jönne ki, hogy már ismerem régebb óta, és még csak most hívom meg.

Szerintem hülyének nézne, hogy mi ütött belém hirtelen.

2018. jún. 4. 07:19
 4/5 anonim ***** válasza:
ne keress kifogásokat ha meg mégcsak most ismerted volna meg, akkor azért nem hívnád el.
2018. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha csak egy lökés kell és utána mennek sinen a dolgok, gondolj erre. Ne csak mindig a rosszra
2018. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!