Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csajozzak facebookon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak facebookon és hasonló oldalakon?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sehogy... ne üldözzétek el mindenhonnan a lányokat pls
2019. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Máshol nincs lehetőség.
2019. ápr. 15. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A facebook még mindig nem társkereső
2019. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Facebook kapcsolattartásra való. Meg manapság minden közösségi opdal is. Társkeresőkön érdemesebb próbálkozni. De a valóság jobb.


Ki kell mozdulni, emberek közé menni, új hobbiba kezdeni, új munkahely, új tanfolyam. Bulik, koncertek, események... bármi, ami érdekel, oda el kell menned, akár egyedül is, és ott majd találsz olyan embereket, akikkel összeilleaz. És itt most nem párkapcsolatra értem, hanem úgy általában, még csak nem is barátság, hanem az ismerősi köröd bővítésére. Mert az új ismerősök által tudsz megismerni újabb embereket, és általuk kerülhetsz be újabb eseményekre, újabb társaságokba. Nyitni kell a világra. Buszmegállóvan is megszólíthatod a várakozókat pl...

2019. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: nem mintha a társkeresők hatékonyabbak lennének...
2019. ápr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 nekem is ez a véleményem.. Semmivel nem különb egy társkereső.
2019. ápr. 16. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan nem értem. Bakker, nekünk még mobil telefon sem volt a '90-es években, és majdnem mindenkinek volt barátnője.

Nem gondoljátok hogy pont ez a virtuális fos cseszi el az embereket?

Mondok még valamit... attól hogy a neten 10 perc alatt 100 nőt meg lehet nézni, ők attól függetlenül nem termékek. Ez nem úgy működik, hogy rákattintok valakire, majd "megrendelem" magamnak. Ennyire ne legyetek már töketlenek könyörgöm!


Én 43 évesen ha kellene a villamosmegállóban is tudnék ismerkedni, ti meg 20 évesen itt sírtok. Ha nő lennék, nekem sem kellene olyan "pasi", akinek nincs fantáziája, nincs bátorsága, nem kreatív. Na és ha 10-ből elküld 8 akkor mi van? Van még 2. Így milyenek az esélyeid? Nullából nulla.


A mai fiúk többsége finoman is szólva borzalmas. Megy gyúrás, a szakadt farmer, az egyen tornacipő, a menő telefon, a fb profil fényezése, a férfiasságot helyettesítő szakáll növesztése, csak éppen tökük nincs.

A keresztfiam is 26 éves, jóképű, magas, jó autó, jó cuccok, csak éppen nő nincs, mert balfsz. Kimegy korcsolyázni, majd 2 órán át szemezik egy lánnyal, aztán ennyi volt. Majd otthon arra panaszkodik, hogy nem tudta megszólítani. Na ez a "no comment" kategória.

Ja igen, fb-on 500 női ismerőse van... tapsvihar!

2019. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 csakhogy ez nem így működik. Én szólítotam már le idegen csajt megállóban, próbálkoztam egyetemen, házibuliban, elég sok helyen, mégsem sikerült 30 felett sem egy nőt sem "összehozni". Na meg manapság reggel 7 és este 6 közöt meló van, utána az élet többi része, elintéznivalók, esetleg sport, ilyenek. Nincs idő minden nőhöz odamenni, hogy hátha az majd nem hajt el mint az előző 6.
2019. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!