Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz ember lennek ha en mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennek ha en mar nem tudom magam kapcsolatban elkepzelni egy zsaknyi csalodas utan?

Figyelt kérdés
Sajnos tul sokszor csalodtam es teny nem vagyok se gazdag jelenleg se egy hajdu peter vagy bred pritt de regebben meg en is szerettem volna hosszu kapcsolatokat csaladot meg mindent de hat a sors ugy hozta hogy rossz lanyokkal (nem az oldalrol) ismerkedtem meg akik vagy atvertek vagy csak azert alltak le velem mert mindenaron kapcsolatot akartak. Aztan voltak ezek akik jottek ilyen olyan lekoptato szoveggel vagy mikozben talalkozgattunk mar talaltak jobbat. Aztan azota tulsagosan beleszoktam hogy nincs ilyen teren kitol fuggnom es azt csinalok amit akarok akkor amikor akarom. Aztan igy mar ha lenne is valaki akivel ismerkednek nehezen tudok laza dolgoknal tobbet elkepzelni mert tulsagosan bejott a kapcsolati fuggetlenseg. Csak valahol emiatt rossznak erzem magam hogy kiolodott belolem a vagya annak hogy rendes hosszu kapcsolatom legyen. 25/F
2019. ápr. 16. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne izzadj. Majd úgyis lesz azzal, aki úgy meg fog ilyen téren is.

32/f

2019. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom a vidéki lányokat! A budapestiek emberi hulladékok...
2019. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nalunk kisvarosban jellemzo volt meg a gimiben hogy az ilyen olyan okbol nepszeru fiukat akartak tomegesen.

Viszont tinderrol ismerkedtem mar sok lannyal de valami mindig volt. Volt olyan aki olyan iranyitas manias volt hogy egyszeruen muszaj volt hagyni a francba mert meg azt is megakarta mondani mikor mit csinaljak az pedig nem jott be. Valahogy mindig van valami...de azert irigylem azokat akikre csak ugy tapadnak a nok.

2019. ápr. 16. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Emiatt nem tartalak rossz embernek, de ha laza dolgot akarsz, akkor minimum közöld ezt, mielōtt félreértene valaki, aki netán komoly kapcsolat céljából ismerkedik és nem akar laza dolgot veled...
2019. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!