Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet változtatni azon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet változtatni azon, ha valaki veleszületetten nem jön be a nőknek?

Figyelt kérdés

22/f vagyok. Csak nemrég kezdtem el tudatosan ismerkedni lányokkal, addig nem igazán tettem, és lehet, hogy éppen az a gond, hogy túl későn kezdem, de hiába próbálkozom akárkinél, folyton mindenkitől (ha nem számítjuk azokat a lányokat, akiknek barátjuk van) azt kapom, hogy "bocsi, most éppen nem vagyok randizós kedvemben".

Nem, nem nézek ki rosszul, tényleg nem, noha nem vagyok egy hú de mekkora Adonisz, de ismerek előnytelenebb külsejűeket, akiknek van barátnőjük. Lehet, hogy túlságosan izgulós típus vagyok, és az átlagnál komolyabb, introvertáltabb személyiség, de képes vagyok normálisan próbálkozni lányoknál. De az eredmény akkor is 0. Úgy érzem, hogy nem egy bizonyos tulajdonságom miatt nem tetszem nekik, hanem azért, aki vagyok. És ez utóbbin nem tudok változtatni.

Más is küzd(ött) rajtam kívül ilyesmivel?



2019. ápr. 16. 18:12
 1/9 Izabella220 ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy aki vagyok?
2019. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én meg 49 éves nő vagyok. :-) Csak annyit mondanék, 22 évesen semmiről nem vagy lemaradva. Ne görcsölj rá az ismerkedésre. Ha dologzol, a munkahelyeden találkozol lányokkal. Ha tanulsz, ott is. Vagy találj olyan hobbit, ahol találkozhatsz. De ne a randira hegyezd ki a helyzetet, egyszerűen érezd jól magad, beszélgess, ha látsz visszajelzést flörtölj, de finoman. Hihetetlen, az élet milyen találkozásokat tud produkálni, de erőltetve nem lehet.
2019. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 32 évesen ugyanezt érzem, és nem jöttem rá a miértekre. Persze foghatom arra, hogy nem vonzó az arcom, de láttam már sokkal baltával faragottabb képű embert is csajjal mászkálni, szóval rejtély. (178cm, 80kg, sportosan átlagos test, mérnöki meló, baráti társaság, hobbik, humor megvan, barátnő vagy jelölt nincsen)
2019. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2: Ez nem igaz. Gépészmérnöki karon 200 fiú között jó ha volt 5 nő, munkahelyen ugyanez van.
2019. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Plasztika.

Igazából sokszor csak a szimmetrián kell javítani, amit sminkkel is könnyen meg lehet oldani.

2019. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18:35 Rendben, akkor keressen valami hobbit, ahol nőkkel találkozhat. De tényleg úgy gondolom, hogy amikor valaki görcsösen akar valamit, nem fog sikerülni. Legalábbis érzelmi téren nem. Racionálisan (pl. munkában) sikerülhet, de emberi kapcsolatokban nem. Persze, ez csak az én véleményem.
2019. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Az a baj, hogy pontosan így gondolkodtam eddig "majd jön, nem kell görcsösen" És 32 évesen sosem értem nőhöz. :(
2019. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ! Egyszerűen és kizárolagosan nem !


Nem vigasz, de rajtad kivül többszáz ilyen srác van.


De az is igaz hogy 22 évesen még fiatal vagy, lehet még esélyed de nagyon kicsi. Probálkozz úgy kb 30-ig. Ha addig se jön össze akkor viszont tényleg vége....

2019. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@2

Értékelem a kedves, biztató szavaidat, vélhetően a kérdező is. A probléma az, hogy az élet rohadtul de nem így működik. 26 éves örökszűzként írok.


"22 évesen semmiről nem vagy lemaradva"

Igen, én is ezt hallottam 5-6 évvel ezelőtt. A valóság meg az, hogy ma már 17-18 évesen kb. mindenki elveszíti a szüzességét, huszonegynehány évesként meg legtöbben már az összeköltözést tervezik. Vagy már meg is lépték azt.


"Ne görcsölj rá az ismerkedésre."

Ez egy csajnál, akit napi szinten megkeres 2-5-25-végtelen számú férfi, még talán igaz is lehet. De amikor a srácnak foggal-körömmel ragaszkodnia kell a társkereséshez, ha nem akar egyedül megdögleni, ott nem lehet nem rágörcsölni a témára.


"Ha dologzol, a munkahelyeden találkozol lányokkal."

"Kollégával soha!", mondta ezt eddigi összes kolléganőm, akivel szóba került a téma.


"Ha tanulsz, ott is."

Bölcsészkaron tanultam, ahol szinte csak csajok voltak. Nagyjából ilyesmik voltak az arányok: 10-ből 7 foglalt, 2 ribizlilekvár, és van 1, aki a fehér BMW-s szőke hercegre vár. Meg mondjuk minden hetedik-nyolcadik ilyen merítésből a maradék 1 extrém kövér (és talán ő is a herceget várja). Mérnöki karokon meg fordított arányok vannak, virsli virsli előtt, mögött, felett, alatt.


"Hihetetlen, az élet milyen találkozásokat tud produkálni, de erőltetve nem lehet."

Nem lehet mondani, hogy én nem találkozok emberekkel. Kereskedelemben dolgozok másfél éve, autóval a keleti országrész kis túlzással minden településén megfordultam már nagyvárostól zsákfalvakig, előtte pedig ipari mennyiségben vonatoztam, buszoztam. Nézzenek oda! Hát nem produkált az élet egyetlen nagy találkozást sem! Persze ebben a hozzáállásban is van igazság... amennyiben jól néz ki a férfi.


***


Kérdező. Ha jól nézel ki, akkor mondjuk nem értem, mit lehet elrontani. Társkeresőkön is regelve vagy? Élőben még nehezebb ismerkedni, mint a neten, ott próbálkoznék. Egyébként igen, létezik az a jelenség, hogy valakit a sors is magányra predesztinált, kiutat nekem még nem sikerült találnom belőle. Azazhogy van, de azzal azonnali hatályú felmondással kiszállsz minden másból is.

2019. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!