Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehezebb férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb férfiaknak olyan nőt találni aki eltartja őket mint a nőknek olyan férfit?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nehezebb a nőknek olyan férfit találni, aki főz,mos takarít rájuk, mint a férfiaknak olyan nőt?
2019. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Életvitelszerűen mármint, vagy ideiglenesen (amíg nem talál állást vagy tanul)?

Az előbbi a nőknek is nehéz, tényleg csak azok élnek így akik nagyon szépek, és bejárásuk van "azokba a körökbe".

Ha valaki gyerekkel van otthon, az anya, és nem eltartott/kitartott (mellesleg ez se szokott 2-3 évnél tovább tartani).


Én is támogattam anyagilag a (most már) férjem, ameddig továbbtanult. Jò, nem én tartottam el, mert szépen elment egyetem mellett dolgozni, de én kerestem többet, így értelemszerűen keresetarányos volt a lakhatás, rezsi, és ha valamire szüksége volt, azt kifizettem.

De nem csinálnám ezt senkivel egy életen át (és engem se tartson ki senki), mert kokrétan tudatosan hátráltatnám az életben, ilyet meg nem teszünk azzal, akit szeretünk.

2019. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

Mert a nők elvárásai nagyobbak és amúgy is több férfi közül választhatnak.


#1: Miért, nehéz? Az egyetemisták nagy része srácként képes erre. A külföldre vagy ország másik végébe munkába járó férfiak szintén. A mostani fiataloknál megy a házimunka megosztása.

De nem baj, az lett volna a csoda, ha nincs az első 3 hozzászólásban egy női hárítás ezen az oldalon.

2019. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a fhasz van ingyen, azért.
2019. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!