Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátnőt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy velem van a legnagyobb gond, mert nem nagyon járok társaságba, de az az igazság hogy sajnos nincs kivel. Emiatt a neten próbálok ismerkedni, de ott meg szinte nincs olyan lány aki bejönne, pedig nem vagyok válogatós, nincsenek nagy elvárásaim. Ha van olyan lány aki tetszik akkor meg nem ír vissza tehát esélytelennek érzem azt hogy legyen barátnőm.

Nagyon szerencsétlennek érzem magam emiatt. És ugye ha így folytatom akkor sosem lesz barátnőm, mert csak telnek az évek de a nők nem jönnek. Sajnos már eszembe jutott emiatt az öngyilkosság is. Mert már nagyon lemaradva érzem magam, és rossz abba belegondolni hogy mennyi jó dolog történhetett volna, és mások már évek óta tudják hogy milyen jó szerelmesnek lenni, én meg nem tudok semmit. Pedig szeretek élni, de mostanában nagyon magam alatt vagyok emiatt.


2019. ápr. 16. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyedül is lehet társaságba járni. ;)
2019. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
"csak telnek az évek de a nők nem jönnek" Igy van ez. Nagyon szomoru, hogy te meg hiába is tátod a szádat évek ota, egyetlen sültgalamb se repült bele:-(
2019. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos én is így vagyok.
2019. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyo ezzel, de tenni kell érte máshogy nem megy 22F
2019. ápr. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a külsőd megfelelő lenne akkor a nők maguktól kezdeményeznéek nálad !
2019. ápr. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!