Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó csajok miért tartják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajok miért tartják meg engem csak "barátnak"?

Figyelt kérdés
Az átlagos csajok is eddig barátnak tartottak. Hiába beszélgettem vagy ismerkedtem meg velük, sosem volt több, mint barátság.

2019. ápr. 17. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert lehet,hogy ők többet akarnak,mint egy éjszakás kaland. És mivel te kanos vagy,ezért elutasítanak,erre nem gondoltál? Csak a címkék között rájössz,hogy miért utasítanak el.
2019. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Számítottam rá, csak nem tudom hogyan legyek sikeres.
2019. ápr. 17. 07:04
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Úgy, ha eddig nem jottel ra - nokent mondom, ha elhiteted veluk, hogy nem csak 2 ejszakara kellenek... no mind1
2019. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Mert nem nézel ki elég jól, vagy mert nem tértél rá elég hamar a szexre.
2019. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jó parti nekik, rajongó meg soha sem árt ha van, és segít nekik ebben abban.
2019. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Próbálkozz más lányoknál, akik ilyen “szabadelvūek”.


Olyan lányoknál hiába próbálkozol, akik alapból nem nyitottak az 1 éjszakásra.

2019. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani neked,ha csak szexet akarsz.
2019. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert hagyod. Ha kezdeményezel és nem értékeli a közeledésedet akkor mi a fenének akarsz a közelébe maradni? Bizakodsz hogy a helyzet majd megváltozik, hátha meg tudod győzni? van valami olyan tulajdonságod ami miatt nem rúgsz labdába ezeknél a nőknél, de más nőknél még lehet esélyed!!!

A nők hajlamosak arra, ha okos vagy, megbízható, intelligens, akkor arra fognak használni amire alkalmasnak tart és hagyod magad. Segítesz megcsinálni a leckét, beszélgettek a művészetről vagy elmentek színházba, mert a pasija erre nem vevő. Ebből ő biztosan profitál, ha ez számodra elfogadható, akkor csináld, de csak az idődet vesztegeted.

Ha jó "pasi" akarsz lenni, akkor tudni kell nemet is mondani, és emelt fővel tovább állni és nem visszanézni.

2019. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Válaszolóknak


4-nek: Nem vagyok csúnya, hanem átlagos. Nem csak a külső számít, hanem a belső. Érett lennék a szexre.


7-nek: Köszönöm az ajánlásodat.


8-nak: Könnyen beszélsz. Nem találkoztam szingli csajokkal. Tényleg kihaltak a kedves jó nők, belátom. Én tulajdonképpen a 20as és 30as korosztályú érdekelnek. Ez pedig soha nem jött össze. Sajnos nincs megfelelő tapasztalatom. Magamra maradtam.

2019. ápr. 18. 16:41
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ebből ő biztosan profitál, ha ez számodra elfogadható, akkor csináld, de csak az idődet vesztegeted."


Ja, persze. Ez egyenlő a nullával, ha randinak se jó.

2019. ápr. 18. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!