Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szűz, ún. "rendes srácok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz, ún. "rendes srácok" (akik saját magukat annak tartják) miért nem fogják fel, hogy ők csak azért "rendesek", mert csak álmodoznak a nőkről, egy párkapcsolatról, és még soha nem kellett az ún. "rendességüket" gyakorlatban is bizonyítaniuk?

Figyelt kérdés
Nem merül fel bennük, hogy elméletben könnyebb "rendesnek" lenni, mint gyakorlatban?

2019. febr. 10. 21:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen srácok elméletben sem rendesek általában..
2019. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

És aki tényleg rendes, az akkor is rendes volt, miután a szüzességét elvesztette vagy csak utána lett rendes ?

32/f

2019. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy a rendességüket nem kellett "bizonyítaniuk"? Először is: senkinek nem kell bizonyítani semmit. Egyszerűen ilyen, nem kell bizonygatni, hogy ilyen. Gyakorlatban pedig nem csak a pároddal lehet rendesnek lenni. Én úgy gondolom rendes vagyok a barátaimmal, munkatársaimmal, de még egy "ismerős ismerőse távoli idegennel" is. Ebből feltételezem, hogy barátnővel is rendes lennék. Csak nincsen. Ettől még álmodozni szabad. Mi is a kérdés akkor valójában? (31/F)
2019. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
Értem. Tehát egy srác nem lehet "rendes" egészen addig, amíg nem volt legalább 2-3 nővel kapcsolata? :D
2019. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Az tény, hogy ezek a "rendes" srácok ku rvára el vannak tévedve saját magukkal kapcsolatban.

Hatalmas főnyereménynek tartják magukat, közben meg...

2019. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%
Ekkora f**ságot is ritkán olvasni. Én bizonyítanék, ha megkapnám az esélyt.
2019. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

#3. Hogy baltás gyilkos vagy-é attól, hogy egy tényt állítasz amellett, hogy nincs/ nem volt barátnőd.

Szerintem nem vagy BGY.

32/f

2019. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Rockarc ***** válasza:
98%

Atertelmezett kifejezes. Az itteni hasznalatban azok a rendes sracok, akiknek nincs baratnojuk. Az osszes tobbi tehat nem. Azt nem tudom akkor mi van, ha valaki elvalt, gondolom akkor megint rendes srac lesz. Vagy csak addig rendes srac, amig a szuzesseget nem veszti el? Akkor bajban vagyok aszem.


42F

2019. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Rendes = nem tökös, nem magabiztos, nem vicces, nem nagydumás, nem kezdeményező. Magyarul nem férfias, belsőre nem vonzó a nőknek.
2019. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
nem vagyok tökös, de rendes se, csak szűz
2019. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!