Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem magam kevésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kevésnek egy párkapocsolathoz/nőhöz?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy társkereső oldalra, van néhány lány aki bejön, de úgy érzem hogy én kevés vagyok nekik. Nem vagyok eléggé határozott, nem vagyok vicces és beszédes. Bár ha jobban megismerek valaki akkor már kevésbé vagyok ilyen, de ugye a megismerésnél ez nagyon nagy gond hogy nem vagyok nyitott.

Mit tegyek hogy megváltozzak?

Évek óta erősítem a testem. De nem tudom hogy a személyiségemen hogyan tudnék változtatni.

Volt már olyan hogy találkoztam egy olyan lánnyal akit a neten ismertem meg, de neki is az volt a baja hogy nem vagyok beszédes, vicces:/

De nem tudok mit tenni ha én ilyen vagyok, pedig nagyon szeretnék egy társat.


2019. ápr. 17. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha ahelyett, hogy meg akarnád változtatni magad, keresnél egy szintén csendes, visszafogott nőt? Mert az rendben van, hogy amíg felszeded nagydumást játszol, de meg is kellene tartani a másikat. Sőt, jól is kellene érezni magad.
2019. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a "sima" intelligenciahányadosod, kérdező?
2019. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert elhiszed azt az ökörséget, hogy egy párkapcsolat csakis és kizárólag a férfin múlik.

32/f

2019. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"...egy párkapcsolat csakis és kizárólag a férfin múlik."


Ezt ki állította, ha szabad kérdeznem?

2019. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze. A hangok mondták március 3-án, kilenc óra tízkor.

32/f

2019. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggód túl én pl szeretem a komoly férfiakat, nem mindenki lehet viccelődő de attól még lehet vonzó..biztos vonzó vagy csak ugye a félenkség..35n
2019. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően az önbizalmadon, a belső önértékeléseden kéne pozitívan formálnod, ez egy önismereti munka. Ne szégyelj segítséget kérni egy férfi pszichológustól, aki tud coachingolni a témában.
2019. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2


Hogy jon a sima intelligenciahanyados a hatarozottsaghoz es a beszedesseghez?

2019. ápr. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!