Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy harmincas évei elején, maximum közepén járó pasinak majdnem 50 éves barátnője van?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 08:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Én arra gondolok hogy a férfinek nem él az anyukája,és az 50 éves nőben találta meg az anyapótlékot.Ha így van,akkor ez nem egy egészséges dolog,szerintem.35 évesen találhatna egy korban hozzá illő nőt.
2019. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
Szereti a ráncos bocskort.
2019. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

De lehet, hogy a nő olyan buta, hogy agyilag egy 30 éves szintjén van. Egy lúzer, mert a saját korosztályánál nem megy semmire és azon élvezkedik, hogy szegény gyanútlan kis 30 éveseket hülyít. Hehh!!!

32/f

2019. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Szereti. Nem igaz, hogy nem akarnak gyereket, az egyik munkatársam 47 évesen szült a 28 éves élettársának. Nagyon jól néz ki a nő a korához képest. Azóta is együtt vannak, mint bármelyik normális pár.
2019. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

#13

Gyanútlan 30 évesek, hát ezen jót nevettem.

2019. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már valaki attól lúzer, hogy fiatalabb a pasija vagy a nője? :D Te beszítvál? majdnem 50 éves a nő, és a lankadék impi ötvenes pasik helyett kapott egy sex machine harmincast. Mekkora lúzer már, tényleg :D Ez amúgy valami mérnök csaj, és ahogy írtam, nem is néz ki rosszul, csak épp annyira jól sem, mint némelyik MILF, akiket látni lehet időnként. Sötét, buta, nyilván :D honnan szeded a teljesen életszerűtlen véleményedet? Vagy csak ismeretlen emberekre akartál valami baromi rosszindulatú ostoba közhelyet ráhúzni, mert alapból utálod az embereket? :D
2019. ápr. 20. 09:40
 17/23 anonim ***** válasza:

9es nem feltétlen. :D


Egy barátom 31 éves osszejott egy 46eves el alt nővel, aki másfél éve szült neki gyereket. :D nem becsuszott....

A nő nem néz ki rosszul, látszik rajta azért a kora, de szép.. mégsem illenek össze. A pasi, hát... Nagyon jó pasi! Magas, izmos, jóképű, figyelmes és kedves..

2019. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

46 éves, elvált nővel

Telefon bocsi..

2019. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Arany málingóim ironizáltam. Mondtam az idősebb nőre azt a véleményt, amit az idősebb hapsikra szoktak itt rámondani nyakló nélkül, ha fiatal barátnője van. Trollkodtam. ;)

32/f

2019. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
ja értem, akkor így vicces :D
2019. ápr. 20. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!