Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért azok a férfiak a legszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a férfiak a legszemetebbek, akik a legjobb esetben is maximum csak 4-es kategóriájúak?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy az ilyen semmilyen kis lúzereknek nagyon kinyílik a csipája, ha összejön nekik végre egy nő. Utána elkezdik fikázni a nőt és mások után kezdik csorgatni a nyálukat.

Hogy lehet az, hogy a helyes, jó testalkatú férfiak ezt nem csinálják, akik legalább egy 6-7-es szintet megugranak?


Önbizalom kérdése az egész?



#férfi #nő #lúzer #szerencsétlen #szemetes #nem néz tükörbe #nincs reális önképe
2018. nov. 4. 14:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Ki donti el,hogy ki hanyas kategoria? (Tudom,h nem ide tartozik, de marha kivancsi vagyok ra)
2018. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
29%

Tanuld meg, hogy a legnagyobb bántalmazók és a szeretetre legméltatlanabbnak látszó emberek valójában a legbántalmazottabbak.

Senki se születik gonosznak.

2018. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1-es, mondjuk mindenki maga dönti el. Az én szememben általában az ilyen kategóriájúak viselkednek nagyon otrombán.
2018. nov. 4. 14:09
 4/31 anonim ***** válasza:
64%

A leggonoszabb ember akit életemben személyesen ismertem az osztályunk sztárpasija volt. Még a sokadik osztálytalálkozón is földbedöngölte verbálisan a nála gyengébbeket, soha nem fogom ezt elfogadni. Angyali arc, szoborszerű test és izzó gyűlölet.

Tudom, hogy óriási trauma érte gyerekkorában, talán ez vezérli a csúnyaságuk miatt mellőzött emberek egy részét is. De mint mindig, vannak kivételek.

2018. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%

Nincsen számozásos kategória, ott kezdődik. Innentől a kérdésed is értelmét veszíti. Ki vagy te, hogy besorolj másokat?

Utálom, bármelyik nem is csinálja ezt az ökörséget. Ugyanis az egész azt sugallja, hogy vagy mondjuk te: bekategorizálod magad 8-nak. Ha nagyon öntelt vagy, akár 10-nek. Aztán ahhoz képest mindenkit vagy szarba se veszel, vagy igen.

Ennyiből mindössze az jön le, hogy az emberek értékét a külsejük alapján akarod megadni. Ergo egy ostoba, sekélyes ember vagy. Írhattad volna mindezt férfiként is, a válaszom ugyan ez lenne. Szóval: lődd le magad.

2018. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem :

Az ilyen kategoriaju pasik atlagba...prolik.

Nezd meg, a szep tehetos emberek okosak es kulturaltak is atlagba.

A csovesbantan emberek ostobak is. Egy ilyennel csak egy nyomi masik proli no jon ossze. Akivel barmit meg lehet tenni. Es ezek a pasik teszik is, mert tudjak h a fasorba sincsenek semmilyen ertelemben.

Probalnak elni es evickelni abban a sartocsaban ami kilometerekre van a tengertol ^^

2018. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Ja, mondjuk én már adtam esélyt nem egy ilyen férfinek, mondván legalább a lelke szép lenne, de még az is rothadt volt.


Öteske, lődd le magad te! :) Vagy gyere, találkozzunk és megnézzük, hogy a szemembe mered-e mondani az imént leírtakat.

Jelentve lettél.

2018. nov. 4. 14:27
 8/31 A kérdező kommentje:
Ötöske.
2018. nov. 4. 14:28
 9/31 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos sokaknál a legjobb védekezés a támadás.
2018. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%

Nyugodtan jelents. :) Attól még igaz. Az ilyen öntelt emberektől hányok. Miért gondolod, hogy a kis számos skálád szerint mérik az embereket? Az utolsó szóig igaz amit leírtam. Miért gondolod, hogy élőben nem néznélek le érte? :D Ha kollégák, ismerősök kezdik a pontozgatást, ott is ugyan úgy elmondom ezt.

Nyugodtan hidd el: van aki nem pontozgat és csak megveti az ilyen sekélyes embereket.


Néztem már le embereket az ostoba viselkedésük miatt, mert sötétek, mint a mélység, stb... de soha nem pontozgattam senkit a külseje alapján. Ez olyan szinten szánalmas, hogy elképesztő.

2018. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!