Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig nem csináltam ezt de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem csináltam ezt de ha barátnőt akarok akkor megéri közösségi oldalakon "mutogatni" hogy sportos testem van es hogy va elég sok pénzem? 21f

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ha olyan lányt szereznél akinek ez imponál. :)
2019. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
A sportos testalkatot mutogathatod,bár a helyedben csak előnyös képet tennék ki profilnak,ahol ezt is láthatják. A pénzedröl hallgass,nem szerencsés ezt hangsúlyozni ha normális értékrendű lányt keresel. Egyébként is ennyi idősen gondolom a családi háttér biztosította az alapot ehhez.
2019. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha olyan lányt akarsz akiknek csak ez kell.
2019. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen jó eséllyel max. a szüleidnek van sok pénze. Amúgy szerintem nem éri meg. Vagyis nekem nincs sportos testem, viszont igen jól keresek. Ha kiszagolják, rögtön csak a pénz érdekli őket. Ha a pénzed nélkül is fel tudod hívni a figyelmüket, akkor jó. Ha nem, akkor meg inkább engedd el a dolgot, pénzzel nem érdemes ismerkedni.
2019. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor én tegyem ki a 19 centis farkamat? 🙂
2019. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ős ! Xdd

De kb jó a hasonlat.

2019. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? Valahogy fel kell kelteni a másik nem érdeklődését. A külső megfog, a belső megtart. Nyilván lehetsz akármilyen jófej, okos és művelt, ha rusnyának talál valaki nem fogsz kelleni neki és fordítva. Nézhetsz ki akármilyen jól, lehetsz akármennyire tele, ha belül nulla vagy nem lesz rád szüksége.
2019. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vett neked apu BMW-t is ? 😂
2019. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!