Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit hogy csináljak, ha egy...

Mit hogy csináljak, ha egy normális sportos alkatot akarok magamnak, kondi, futás?

Figyelt kérdés
Szoval nem akarok nagyon durván izmos lenni, csak ilyen közepesen, hogy azért látszódjon, de szét ne szakadjak. Úgy gondolom ez nem lehet olyan nehéz. Edzés tervem van, nyáron akarok menni kondiba + majd utána is, csak eddig nem érdekelt túlságosan, úgy összevissza csinálgattam csak, nem jártam rendszeresen, de valahogy most rám jött hogy én "így " akarok kinézni. Egyetlen feltétel, nem szedek semmi port + nem is iszok semmiféle miacsodát. (még lehet hogy innám is a fehérjés akármiket, de értelmét nem látom, mert haver issza, aztán semmi... )Szoval mit igyak, egyek és mennyit? (értem én, pl hogy kenyeret-szénhidrátot ne? ilyesmiket) Alapok úgy néznek ki, hogy 186 centi magas vagyok 75-76 kg. Mondjuk ezt úgy 8-9 hónap alatt lehetséges megcsinálni. (a felső határ nem tudom ki látta a thor című filmet.. na de belőle thor-tudom nem leszek olyan, pláne nem hamar, de még gondolkozni lehet rajta :) )
2011. máj. 31. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked nem kis katyvasz van a fejedben, olvassál alapismereteket a body.builderen
2011. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én láttam a filmet.

Azért elég komoly kis forma volt az.Viszonylag jó tömeg,alacsony testzsír,maximális feszesség.

Keress rá youtubeon a színész edzéstervére.

Saját testsúlyos edzést végzett kettlebellel és konditermi edzéssel kombinálva.

De persze elsősorban az étrenden múlik ez.

Ha 186 magas vagy,akkor egy olyan testhez kb 90 kilónak kellene lenned 8%os testzsírral,ez meg nem 1év.

Talán személyi edzővel meg fitnesz szakáccsal összehozhatnád ennyi idő alatt.

De a "porról és a micsodáról" alkotott nézeteidet olvasva kétlem,hogy sikerülne.

2011. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!